Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon rossz állapotban...

Nagyon rossz állapotban vagyok idegileg mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kicsi korom óta már tudom,hogy másabb vagyok mint a többi. A családi körülményeim nagyon rosszak voltak szegények voltunk édesapám alkoholista volt mindig bántotta a családját főleg anyámat. Én akkor még nagyon kicsi voltam mit sem értettem az egészből. Aztán elkezdődött ugye az óvoda meg az iskola. Oviban is visszahúzódó voltam senkivel nem beszéltem utána jött az iskola na azok az évek számomra nagyon rosszak voltak. Oda is úgy mentem először,hogy féltem nem beszéltem senkivel és velem se foglalkoztak. Aztán ugye ezt észrevették rajtam,hogy milyen visszahúzódó vagyok csendes ezért rám szálltak. Én meg hagytam magam mindenkinek,hogy bántson. Soha egy újjal se nyúltak hozzám inkább szavakkal sértegettek a lelki világomba gázoltak. Nagyon sokat szenvedtem minden év így ment el. Minden nap sírva mentem haza az iskolából. Nem győztem apámat behívni az iskolába,hogy szóljon a tanároknak állítsák már le a gyerekeket ne engem bántsanak folyton. Szinte élvezték,hogy gúnyt űzhetnek belőlem és kiröhögtek. Pedig én soha semmi rosszat nem csináltam a hangomat nem lehetett hallani mindig elvonultam egyedül. Tanulni se nagyon szerettem meg az igazat megvallva nem is lehetett nagyon apám miatt. Ő egész nap a hegyen volt és este jött haza hulla részegen. Minden nap a kiabálást a veszekedést kellett hallgatnom borzasztó volt. Ahogy anyámat ütötte annyira rossz volt. Nagyon sokat sírtam ez miatt is meg ugye az iskolai dolgok miatt is. Nálunk a gondok csőstül jöttek és ezért lettem ilyen. Aztán ugye mondanom se kell,hogy emberek közé nem jártam barátaim sem igazán voltak. Az én családomat mindig is lenézték csak akkor találtak meg ha valamit akartak tőlünk. Aztán ugye édesapám beteg lett rákos 2003-ban meg is halt és megszabadultunk a sok szenvedéstől amit ő okozott nekünk. De az én lelki világom teljesen tönkre ment. Azóta volt több párkapcsolatom is de mindegyik rosszul végződött. Egyszerűen nem tudnak megérteni a pasik,hogy miért is vagyok ilyen. Teljesen ki vagyok lelkileg is meg az idegrendszerem is. Voltam már pánikbeteg is egy pasi miatt. Nagyon tönkre vágtam magam érzékeny vagyok sok szeretetre meg törődésre vágyom arra,hogy valaki megértsen végre. Nem tudom mit tegyek de érzem,hogy egyre rosszabb a helyzet segítségre van szükségem. Valaki tudna tanácsot adni? De kérlek szépen titeket csak értelmes válaszokat adjatok. Ezek nagyon komoly lelki gondok amiket cipelek magammal már kicsi korom óta.
2017. okt. 1. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Szereted az állatokat ? foglalkozz velük, kutyával, macskával, bennük biztos nem fogsz csalódni és szeretni is képesek, feltétel nélkül.

Tököm sem vágyik szeretetre , tudod nekem is tele van a bugyrom mindenkivel, szerintem már így születtem .

2017. okt. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fordulj végre pszichológushoz, hiszen írod is, hogy segítségre van szükséged.
2017. okt. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az állatokat persze,hogy imádom nekem is van cicám otthon bár nincs itt velem attól függetlenül nagyon imádom. Ez igaz az állatokban nem lehet csalódni ők feltétel nélkül szeretik az embert.
2017. okt. 1. 10:03
 4/8 anonim ***** válasza:
2: pszichológus nem fog tudni segíteni azon, hogy az ember csalódik az emberekben, vagy vágyik a szeretetre mint ahogyan a kérdező is és nem kapja meg. Mit csinál a pszichológus továbbküldi a pszichiátriára és begyógyszerezik ? semmi értelme.
2017. okt. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es neked van igazad én már csak tudom,hogy milyen egy pszichiáter mivel én is kerültem már oda a pánikbetegség miatt. 1 évig szedtem az antidepresszánst. Én voltam amúgy már egyszer egy pszichológusnál beszélgettem vele meghallgatott aztán ennyi utána minden folytatódott tovább. Gyógyszereken meg többé nem akarok élni elég volt egyszer.
2017. okt. 1. 11:32
 6/8 anonim válasza:

Próbáld ki a Théta Healinget, nézz utána és keress egy konzulenst, működik. Nekem használt, ilyesmi problémáim voltak, de azután semmivé váltak.

Amúgy valószínű hogy poszttraumás stressz a problémád.

2017. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tudatalatti Berögződéseket old ki, gyors és hatékony ilyen problémára.
2017. okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez a módszer tényleg nem átverés.
2017. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!