Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus, kineziológus,...

Pszichológus, kineziológus, lélekgyógyász Miskolcon?

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani valakit?

Már nagyon félek, fáradt, túlhajszolt és pánikbeteg vagyok.

Minden ébren töltött percben szorongok, idegi alapon hányingerem és hasmenésem van. Jelenleg 3*1 szem 0,25 mg frontint szedek. Valamit segít, de így is érzem, hogy nem vagyok jól.

Van munkám, de már ott is úgy érzem képtelen vagyok teljesíteni. Csak húz az ágy, feküdnék állandóan.

Van egy kis lányom, akinek csak én vagyok támasza. Muszáj meggyógyulnom! Miatta!

Régen magabiztos és jókedvű voltam. Most szürke és érdektelen lett minden.

Kisegíthet?


2017. okt. 1. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Dr. Barta Gyöngyi, remélem segítettem!
2017. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bárki olvassa ezt: jaj, csak Barta Gyöngyihez ne!!!!! Súlyos pénzeket dobáltam ki az ablakon és nem segített. Ásítozott, az órát bámulta, és azt sem jegyezte meg, amit mondtam. Hiába a sok végzettség, szerintem ő már ki van égve.
2019. szept. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. Dr Csernus szavaival élve, meg lehet próbálni széllel szemben hugyozni xd
2019. okt. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En se javaslom Barta Gyongyit. Ot javasoltak nekem es mikor telefonon felhivtam egy egyszeru kerdesre sem adott valaszt, hanem ramcsapta. Mas kollegaja igen. Raadasul hasonlo unott hang volt, mint amit fentebb irnak. En se javaslom.
2020. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Csatlakozok az előttem szólóhoz.

Senkinek nem ajánlom Barta Gyöngyit. Hónapokon keresztül jártam hozzá egy nehéz élethelyzetben. Súlyos pénzeket ott hagytam nála, de semmit nem csináltunk. Nem éreztem rajta a segítő szándékot. Hideg volt, közönyös, és távolságtartó.

2020. okt. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bocsánat, az előző vagyok. A kérdésre nem válaszoltam :)) Segítségért ingyenesen fordulhattok a "csanyiki" Pszichoterápiás Rehabilitációs Osztályhoz a miskolci Semmelweis kórházban. Hatékony csoportterápiával dolgoznak. Akinek sürgős segítségre van szüksége, vagy öngyilkosságon gondolkodna NAGYON KÉREM hívja a 116-111 telefonszámot, mielőtt rossz döntést hozna! Ne feledjétek, hogy mindig van kiút!
2020. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Épp az ilyen lehúzások elkerülése miatt mentem egészen Sárospatakig, ahol Hagymássy Zsuzsa klinikai szakpszichológus tudott nekem segíteni. Na őt ajánlom nagyon. Maga a rendelő nem puccos, de tiszta, igényes, és nem is a rendelő volt a lényeg.


Viszont ő maga mindig felkészült volt, stabil, mintha előtte átnézte volna az eddigieket - lehet így is tett, nem tudom. Igaz, kicsit messzebb van, de nekem megérte Miskolcról lemenni a normális ellátásért. Saját tapasztalat, senkit nem akartam megbántani.

2022. dec. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!