Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami nem stimmel velem,...

Valami nem stimmel velem, kihez fordulhatnék?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hol kezdjem, úgy érzem mentálisan valami nem oké. Már egy huzamosabb ideje úgy érzem mintha ez nem a valóság lenne, olyan mintha a valóság és az intenzív álom határán lennék. Nehéz szavakba önteni. Olyan dolgokra emlékszem amik meg sem történtek és sokszor pillanatok alatt elfelejtem hogy mit tettem. Ezen kívül olyan mintha hangokat hallanék, vagyis gondolatokat. Gondolatok vannak a fejemben amik nem az enyémek, vagy csak nem érzem őket annak és ezek sokszor elterelik a figyelmem. Borzalmas érzés de orvoshoz nem merek menni mert félek hogy pszichiátriára zárnának vagy elmegyógyintézetbe.

2017. okt. 1. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugye nem használtál kábítószert? Annak is lehetnek ilyen hatásai.


Menj el nyugodtan orvoshoz. Nem fognak bezárni sehová, azt csak akkor teszik, ha veszélyes vagy magadra és/vagy a környezetedre.

2017. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Füvet kezdtem szívni, aztán 1 éven belül áttértem a metamfetaminra mellette meg ilyen-olyan dizájnerdrogot is használtam. Hébe hóba pedig LSD-t. Ez összesen 3 évig tartott, általában napi szintű használattal.(értelemszerűen nem mindent 1 nap)



De honnan tudjam hogy nem vagyok veszélyes magamra vagy másokra?

2017. okt. 1. 16:41
 3/7 anonim válasza:
Keresd fel az orvost...
2017. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem bántásból mondom, de a tudatmódosító drogoknak pont ez a lényegük, hogy ilyen tüneteket okoznak. Ha szerencséd van, akkor ezek elmúlnak egy pár hét alatt. Ha nincs, akkor néhány hónap, vagy év alatt. Természetesen miután abbahagytad a drogozást. Ha nagyon zavar a deperszonalizáció, derealizáció, és egyéb észlelési zavarok, akkor fordulj orvoshoz. Elmulasztani ők sem tudják, de esetleg megnyugtatnak.
2017. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszoló val...
2017. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már több mint 1 éve nem használok drogokat, viszont ezek a tünetek 2-3 hónapja jelentkeztek. Eddig semmi.
2017. okt. 2. 11:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Agytumor?
2017. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!