Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi nem stimmel velem?

Mi nem stimmel velem?

Figyelt kérdés

Állandóan fáradtnak érzem magam, aludhatnék egész napokat, 8-12 óra alvás általában megvan.

Nem csinálok egész nap szinte semmit. Semmihez sincs kedvem, főleg nem feleslegesen megmozdulni.

Annyi mindent szeretnék csinálni de egyszerűen nem tudom rá venni magam semmire.

Régen rendszeresen mozogtam/sportoltam de miután munkába kezdtem melloznöm kellett a teljes kifáradàst ugyanis nagyon nehezen pihenem ki magam.

Gyakran vannak izzadás kitöréseim, még hidegben is le tudok izzadni alig mozgással.

Sűrűn megesik hogy elfogy a türelmem, és akkor repül minden ami mozdítható.

Kellemetlenül érzem magam idegenek közt, bár akkor is ha csak egyszerűen sokan vesznek körül, egyszerűen kerülöm a nagyobb társaságot.

Szeretnék egy olyan életet amilyet elképzeltem, de egyszerűen túl kimerült vagyok hogy munka után bármire is rávegyem magam.

Volt hogy majdnem megőrültem, de nagynehezen kimásztam belőle.

Semmi bogyót nem szedek, káros függőségem nincs.


20/F



2017. jan. 15. 22:07
 1/7 anonim válasza:
Szerintem fordulj pszihiáterhez, mert valószínűleg depressziós vagy.
2017. jan. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerintem is depressziós tünetek.
2017. jan. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Jah.igazuk va. Sztem menny el pszihihez vaagy doktorhoz! Éppen jol jársz mert nem szedsz még semmien bogyózt szóval még időben vagy!😉
2017. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mi a legrosszabb ami történhet?
2017. jan. 18. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Van egy lány is a történetben?

Ha nincs akkor mondj fel a munkahelyeden, mert nem neked való.

2017. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs lágy a sztoriban, és nem igazán van más munkahely ami így fizet, és tulajdonképpen tetszik a munka és összeszoktam a kollégákkal és nehezemre esne otthagyni a melót. Csak fizikailag és mentálisan is nagyon megterhelő tud lenni
2017. jan. 18. 20:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Lány*
2017. jan. 18. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!