Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire normális, hogy 18...

Mennyire normális, hogy 18 évesen a suliban hiányzik anyukám?

Figyelt kérdés

Most ez viccesnek tűnhet, de akkor tényleg hiányzik, hogy reggelente eljövök otthonról, ő is elmegy dolgozni. Amúgy meg nem vagyok olyan, hogy állandóan rajta lógok és a suliban is tök jó a szociális életem.

Viszont apu sokszor volt agresszív vele, még amikor kisebb voltam és ezt láttam is. Talán emiatt féltem tudatalatt?


2017. okt. 3. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 26 éves vagyok, de nekem is szokott hiányozni anyám, ha messze vagyunk egymástól. Mondjuk én anyámhoz állok legközelebb lelkileg.
2017. okt. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt barátnőm, nincsenek barátaim, az anyámmal azonban kis koromtól kezdve jó volt a kapcsolatom. Bár vannak mostanában közöttünk veszekedések, de amikor el megyek tőle messzebbre az megszokott viselni engem.
2017. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk bizonyos szempontból rossz, hogy annyira közel állok anyámhoz. A munkahely szempontjából ez hátrány, mert környéken nincsen munka lehetőség, el kellene mennem messzebbre munkát keresni, de egyszerűen rám tör a honvágy, ha messze vagyok anyámtól. Mondjuk én így lettem nevelve. Az anyám mindig óvott mindentől gyerekkoromban, meg mindig együtt voltunk és felnőttként is fontos nekem, hogy anyám közelében lehessek.
2017. okt. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42 éves vagyok, suliba már nem járok, de nekem is hiányzik anyukám, ha messze vagyok tőle.
2017. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden normális embernek hiányzik az anyukája.
2017. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. Szerintem fura, ha ebben a korban hiányzik anyukád, ugyan is ilyenkor van a leszakadás időszaka. Max. akkor oké a hiány, ha nem él már. Nekem suliban ebben a korban sosem hiányzott anyum, és az osztálytársaim sem "sírtak" szüleik után. Szerintem furcsa.
2017. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!