Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hívott már valaki Lelkisegély-...

Hívott már valaki Lelkisegély-vonalat?

Figyelt kérdés
Érdemes lenne megpróbálni? Vajon segítene?

2017. okt. 3. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egyszer próbáltam. hát.. végső esetben segíthet, a vonal másik végén nálam egy nő volt. hangjából ítélve idősebb korú, pár percet beszéltünk és jókat mondott. bár akkor olyan ideges voltam emlékszem, hogy sokat nem jelentett. veszteni nem fogsz vele. hosszabb távon úgy sem segít, keress valakit akinek elmondhatod a dolgaid
2017. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer fél órát beszéltem vele. Ki tudtam magam panaszkodni,és jókat mondott.
2017. okt. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is hívtam már, talán kicsit megnyugodtam annyi volt
2017. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én ma hívtam, számomra megnyugtató volt, hogy elmondhattam valakinek a problémámat és ő kívülállóként elmondta a véleményét. Barátok, családtagok sokszor másképp látják a dolgokat, mint egy idegen, ezért szerettem volna egy ismeretlen ember véleményét-tanácsát kikérni. Egy idősebb hölggyel beszéltem, nagyon kedves volt, lehetett a kérdésein és a hangján is érezni, hogy tényleg odafigyel arra amit mondok, tényleg segíteni akar.
2018. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!