Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha az antidepresszáns felezése...

Ha az antidepresszáns felezése felpörgött hangulatot, alvásproblémákat, izgatottságot okoz, akkor én igazából bipoláris lennék?

Figyelt kérdés

Volt még emellett zsibbadás, könnyűségérzet, eufórikus hangulat, szívdobogás is. Fáradhatatlannak érzem magam, pedig tegnap is csak 3-4 órát aludtam. Éjjel 3-ig nem tudtam elaludni, mert annyira járt az agyam. Enni is alig kívánok, mégis sok az energiám. Fárasztó már ez a pörgés, de nem tudok leállni, pedig pihennem kéne. Emellett mindenféle ötleteim támadnak, pl. egyik napról a másikra úgy döntöttem, hogy elköltözöm másik albérletbe, aztán pár nap múlva már úgy gondoltam, hogy micsoda hülyeség ez.

Érdekes, hogy depressziós tüneteim egyáltalán nincsenek, pedig a gyógyszer felezése éppen ezt indokolná, nem?

Bipoláris lennék akkor?

Nem örülnék neki, mert abból a tudomány mai állása szerint nem lehet meggyógyulni...



2017. okt. 3. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen de inkább a kezelőddel konzultálj erről.
2017. okt. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem vagy az valószínű. De nyugodtan keressél magadon betegségeket ha az neked jól esik. Plusz egy elmebetegség biztosan remekül fog mutatni a kartonodon.
2017. okt. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért felezed az antidepresszánst? Orvosi javaslatra, vagy pedig sajátfejűleg? Ha utóbbi, ne tedd. Bízz az orvosodban, és a gyógyszeredben. Ha fél gyógyszer kellett volna, annyit írt volna.
2017. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Orvosi javaslatra feleztem a gyógyszert, mert úgy látta, hogy már jól vagyok, és elkezdhetjük csökkenteni.


Nem akarok én semmilyen újabb elmebetegséget...

2017. okt. 4. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor kezdődött a felezès?
2017. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy hete szedem felesben a gyógyszert.
2017. okt. 4. 23:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd egy hónap múlva derül ki bírod- e nèlküle. Nekem 1-2 hónap után kellett visszaállnom, mert rosszul lettem...
2017. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem tudom, hogy mennyire aktuális még a kérdés, mindenesetre remélem, hogy orvoshoz fordultál, mert pont ma olvastam a szerotonin szindrómáról és annak is lehetnek hasonló tünetei. Itt egy link a Faxiprol nevű gyógyszerről, ennek a betegtájékoztatóján olvastam a szerotonin szindromáról. Gondolom, már eleg későn küldöm de talán segíthet másnak is.


[link]

2018. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!