Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Álmomban előjövő mozzanatok a...

Álmomban előjövő mozzanatok a betegségemből? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Eddig 3x volt velem, hogy a szivem elkezdett nagyon erősen dobogni, egyre gyorsabban, míg végül elájultam.

Kardiológus(magán) szerint minden rendben van.

Néha azt veszem észre, hogy elfelejtek levegőt venni, ilyenkor már épphogy nem ájulok el, mire kattan, hogy levegőt kéne vennem. Az utolsó ilyen "túlszaladásos" rohamomnál annyi eltérés volt, hogy miután begyorsult elkezdett lelassulni a pulzusom, 35re lement, ekkor már rohamkocsival jöttek értem orvossal. Sajnos mai napig nem tudják mi bajom, ez az egész kb 2éve húzódik. Mármár kezdeném elfelejteni és jön a kövi. Tegnap éjjel viszont ugyanez történt megint, annyi különbséggel, hogy ez álmomban volt. teljesen élethű volt még az ájulás is, akkor ébredtem fel. A kérdés az lenne, hogy ez az álom lehet a tudatalattim üzenete, hogy félek ettől a dologtól? vagy alvás közben történt meg ismét? Egyébként már lassan beletörődök, hogy ez van, csak ez most fura volt. bocsi az összevisszaságért :)


2017. okt. 4. 07:31
 1/3 anonim válasza:
Valószínű hogy csak álom volt. Lehet hogy sokat gondoltál alvás előtt vagy általában erre és ezért álmodtad:)
2017. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amikor álmodunk, az elménk próbája feldolgozni a napi sokkokat , illetve azokat a dolgokat amikkel megkuzdunk nap mint nap. Én úgy tekintek rá mint egy fajta öngyógyítási folyamat. Nem gond ha álmodsz vele, az se gond ha félsz ettől a dologtól! De ne félj vele "megküzdeni", feldolgozni.
2017. okt. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. okt. 16. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!