Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen fajta kettőség?

Ez milyen fajta kettőség?

Figyelt kérdés

Egyszer hosszabban beszélgettem egy szakemberrel a múltbéli gondjaimról, tehát hogy sokat verekedtem, berúgtam gyakran, sokat és sokszor bántottak engem, kirúgtak a munkahelyemről és a többi. Ekkor nekem szegezte a válaszát a pszichológus asszony hogy nagyon furcsállja hogy amikor velem beszélget mindig egy nyugodt, szelíd embert lát míg amiről beszélek meg amik történnek velem az pont az ellenkezője. Azt mondta hogy érdekes ez a kettősség.


Ez mitől lehet a kettősség? Vagy ez teljesen természete?


2017. okt. 4. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
mert ez a múltban volt, és azóta fejlődtél.
2017. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 jeverezi ***** válasza:
1-es! Ezt most nem értem!
2017. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tehát a múltban sokat verekedett, most nyugodt.

én ezt fejlődésnek nevezném.

2017. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De ez, hogy a múltban verekedett és a jelenben nyugodtabb, nem kettősség. A kettősség azt jelenti, amikor azonos időintervallumon belül váltakozna ez a két viselkedés, szerintem.


Ha pl. teljesen higgadtan, nyugodtan beszélne arról, hogy nemrég verekedett.

2017. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
erről kérdezd meg a pszichológust, mert ő mondta rosszul, nem én.
2017. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!