Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi magyarázhatja ezt a fajta...

Mi magyarázhatja ezt a fajta "önpusztítást", és hogy szokhatnék le róla?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudtam normálisan megfogalmazni. Az a lényeg, hogy néha ha valaki elkezd hozzám beszélni, olyan szinten irritál, hogy nem tudom visszafogni magam,de az indulatomat magamon vezetem le. Szóval ez a gyakorlatban úgy néz ki, hogy valaki beszél hozzám, és én közben véresre kaparom a kezem vagy a lábam, mikor mit érek el feltűnésmentesen. Egy idő után már üvölteni akarok hogy fejezze már be, de inkább elfojtom, annál durvább visszajelzést még sosem kapott tőlem ezért senki mint hogy néha forgatom a szemem, vagy sóhajtok egyet. Ezeket is úgy hogy azért ne legyen feltűnő. Nagyon idegesít az egész, mert ez nem csak akkor fordul elő ha valaki hülyeséget beszél vagy maga a személye irritál. Szeptemberben megyek harmadikba, de már előre félek hogy mit fogok csinálni ha valamelyik tanár épp tartja az órát, én meg üvöltve kirohanok a teremből mert nem bírom hallgatni..

17/l


2017. aug. 3. 15:28
 1/1 dellfil ***** válasza:

Hallgasd ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=WLubS6QOMsQ

Leszoksz, ha a rejtett agressziódat ilyenek hallgatásával vezeted le. (Vagy nem. :D)


dellfil

2017. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!