Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen fajta pánikbetegség...

Ez milyen fajta pánikbetegség lehet? Többi lent

Figyelt kérdés

Már nem is tudom mikor kezdődött az egész, most 21 éves vagyok, olyan 15-16 évesen kezdődött. Szóval elég régóta fent áll a probléma. Minden úgy kezdődött hogy az iskolába voltam és rám jött valami féle rosszul lét. Izzadtam, gyorsan vert a szívem, nem bírtam megülni magamnak. Kikéretőztem de , nem engedtek ki. Az órát nagy nehezen végig ültem, aztán óra után elkéretőztem haza. Nem mentem orvoshoz és nem is mondtam el a szüleimnek akkor. Bementem másnap és ugyan ez. Azt vettem észre hogy amikor az iskolába beérek egyszerűen "rosszul leszek" . Otthon erről mit sem mondtam mert úgy gondoltam hogy nevetséges ez az egész hogy csak az iskolában vagyok rosszul, és azt hinnék hogy csak lógni szeretnék a suliból. Később észre vettem hogy ugyan ez a rosszul lét előjön nagyobb bevásárlóhelyeken is, pl: Tesco,Interspar. Most odáig fájult az egész hogy szinte ki sem tudok menni az utcára amiből nagyon elegem van. Semmi hivatalos dolgot nem tudok elintézni pl bank.

Dolgozni sem tudok ez miatt , romokba az egész életem. Barátnőmmel is nem rég lett vége a kapcsolatomnak az ok egyértelmű, nincsenek közös programjaink és még pénzem se lenne rá mert nem dolgozok. Mindenki egy lusta, "ingyenélő" embernek néz. Lelkileg ez nagyon zavar, sokszor megfordulnak dolgok a fejemben hogy véget vetek ennek az egésznek. Az alvás se megy,most 03.35 van és egyáltalán nem vagyok álmos. Ha valaki volt/vagy van ilyen állapotban az segítsen ! Hogy győzte le stb. Köszönöm előre !


2017. márc. 25. 03:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos valószínűleg az.

Illetve szociális fóbia.

2017. márc. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Orvosi segítség nélkül nehéz ügy...Barát, rokon is sokat tud segíteni.
2017. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mindenképp keress fel egy pszichológust, pszichoterapeutát, aki tud segíteni neked. Ezek a tünetek sajnos nem fognak elmúlni maguktól, de hatékonyan tudnak segíteni benne, hidd el! Fel kell tárni az okait, és utána, illetve közben is teljesen át fogsz értékelni mindent, ne keseredj el, amilyen nehéz ez most, épp annyira leküzdhető! :)
2017. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Az elsőnek mondanám , utána néztem és igazad lehet, elolvastam a tüneteket és mintha csak rólam írták volna , szinte minden stimmel. A másik kérdésem, van ingyenes pszichologikus ?
2017. márc. 25. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Van Tb által pszichoterapeuta.

Ő nem írhat fel gyógyszert,de gyanítom a te esetedben fogja ajánlani a gyógyszeres kezelést is.


Vele inkább arról fogsz beszélgetni,hogy miért érzed ezeket a dolgokat a tömeggel kapcsolatban.

És idővel arra fog téged irányítani,hogy nem kell tőle félned,mert irreálisak a félelmeid.

Kezdetnek majd elküld valahová,ahol kisebb tömeg van,hogy szoktasd magad hozzá,valószínűleg.

2017. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben, nagyon szépen köszönöm !
2017. márc. 25. 18:39
 7/8 anonim válasza:

Nekem ugyanez áll fent.

Van valami változás azóta?

Hova fordultál segítségért?

2017. máj. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a késői válasz miatt. Hát nem voltam pszichológusnál sajnos. Talán picit jobb lett de még így is elviselhetetlen hogy alig tudok csinálni valamit. Nálad mi a helyzet?
2017. nov. 27. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!