Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Paroxat okozhat magas pulzust?

Paroxat okozhat magas pulzust?

Figyelt kérdés
2 hónapja szedem magas pulzusom tőle akár itthon vagyok akár nem. Nem hiszem hogy állandóan szorongok itthon mégis mitől szoronganék de megy a szívem ezerrel voltam szív ultrahangon ill. Ekg-n és 24 órás ekgn is útobbinak még nincs eredménye kedden megyek az eredményért.Az ekgn 125 volt a pulzusom többszöri ekg-n.Azt mondta a kardiológus a szívemnek nincs baja még a 24 órás ekg eredménye hozhat újat. De ezeknek a gyógyszereknek nem az lenne a hatása hogy a szorongást csökkentse egy mértékig és ne még plusz tüneteket generáljon.Van még az izzadás tünetként ami vagy a pulzus vagy a szorongás miatt van. Kaptam már más gyógyszereket ugyanez volt a helyzet.(escigen, citapram stb.) Járok pszichoterápiába is itthon is meditálok stb. csinálom a dolgom de kellemetlen ez a tünet van hogy elmúlik aztán előjön kb fél órára felenged aztán jön van h egész nap tart.Nem értem mi van. A doktornőm azt mondta nem vagyok bipoláris sem borderline és nincsenek is olyan tüneteim csak akkor nem értem mi a baj vagy mi fog hatni mert rossz már azzal ébredni h szorít a bal mell kasod és így dolgozni sem lehet elmenni felelősségteljesen ha itthon így vagyok vagy ha csak elmegyek vásárolni. Rivotril egy mgt szedek este. Nem azt várom h a társaság középpontja legyek mindig is szorongósabb voltam de nem így elvégeztem egyetemet mindent vannak barátaim.
2017. okt. 8. 20:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azért jobb közérzetet várnék ha màr szedem a gyógyszert.
2017. okt. 8. 20:48
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen okozhat, mert úgy látszik nem a szerotonin hiányzik a szervezetedből. Felpörget egyébként. Jelenleg szerotonin mérgezésed van. Nekem is így volt. Szépen lassan le kell csökkenteni az adagot, majd elhagyni.
2017. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerotonin mérgezés?
2017. okt. 8. 20:53
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem pörget fel egyébként.
2017. okt. 8. 20:54
 5/12 A kérdező kommentje:
Ill a szívemet de éjszaka tudok aludni napközben elaludni nem tudok de letudok pihenni feküdni ülni nem vagyok olyan izgatott h ne tudnék egy helyben maradni. Sem felpörögve nem vagyok.
2017. okt. 8. 20:57
 6/12 A kérdező kommentje:
Hogy érted a szerotonin mérgezést? És ha nem az hiányzik akkor mi?
2017. okt. 8. 20:58
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerotonin szindrómára gondolsz?
2017. okt. 8. 21:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez kivizsgálást igényel. Lehet valami endokrin problémád van, és nem mentális betegséged.
2017. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigyemet már nézték ha erre gondolsz.
2017. okt. 8. 21:07
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendben van.
2017. okt. 8. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!