Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikosok, szorongók, titeket...

Pánikosok, szorongók, titeket támogatnak a barátok/család?

Figyelt kérdés

2017. okt. 12. 08:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Senkit nem érdekel és nem is veszik komolyan.
2017. okt. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én gyógyult pánikbeteg vagyok, engem terrorizált a családom, mikor beteg voltam.
2017. okt. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsèm van, anyum támogat. A többieket nem èrdeklik a bajaim.
2017. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem érzik át a betegség súlyát. Mellettem állnak, ha baj van, de segíteni nem tudnak.
2017. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Család nem ,csak lehúznak, azért szorongok:D Barátok vannak, csak nagyon kevés embert engedek közel magamhoz, akit igazán megbízhatónak, megértőnek találok. Viszont a barátaimmal ritkán találkozom. Van aki nagyon kéne, van aki meg hosszú ideig eszembe se jut, de szeretem, csak nem vagyunk már napi szintű kapcsolatban, és akkor így nem nagyon beszélünk, van olyan is, akivel meg heti egyszer vagy kétszer lehet találkozni, de nem nagyon van elég idő vele beszélgetni, de amúgy támogatnak egyébként. Család viszont nem, csak egy lehúzó közeg.
2017. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*mármint érzelmileg húznak le, azért is nem jutottam el pl még odáig, hogy legyen munkám.
2017. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem sajnos. Nem értik egyáltalán. Megmagyarázzák egy számukra logikusabb és érthető dologgal. Ne féljél oszt' jónapot...meg különben is anorexiás vagyok.(nem vagyok).

Leginkább szerintem hülyének vagy hipochondernek gondolnak és csak teher számukra az egész.

2017. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Támogatnám, ha hagyná magát. De ő kijelenti, hogy ide sem jön velem, meg oda sem. Ezt sem csinálja, meg azt sem. Értsem meg, hogy az egész világnak őhozzá kellene alkalmazkodni, mert őt a világ és a világ zaja zavarja...

Nincs kompromisszum.

Vagy az van amit ő mond, vagy egy szemét vagyok.

Így viszont nagyon nehéz...

2017. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Valóban Ti sem vagytok könnyű helyzetben, én tudom, hogy nehéz minket megérteni.. de oka van, hogy se ide, se oda nem mozdul. :( Bár nem ismerem a helyzeted, de azt mondom, légy türelmes vele, és előbb utóbb jobban lesz!
2017. okt. 19. 07:17
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem támogat senki. Mindenki beletapos a lelkembe,de cserébe azért elvárják,hogy vegyem magamra a problémáikat,nem mintha nem lenne így is elég.
2017. okt. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!