Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Escitalopram, egy hónap...

Escitalopram, egy hónap elteltével már nem hat. Valaki volt már így?

Figyelt kérdés

Azt kell mondjam, a második, harmadik nap már éreztem, hogy jobban vagyok, még a szexuális hajlandóságom is nőtt. Most a második hónap után már szinte nem is érzem a hatását, és a libidóm is mintha alább hagyott volna.

Feltételezem nem azért van, mert Escitalopram helyett Escitilt kaptam a gyógyszertárban. Megnéztem a tájékoztatóját, egytől-egyig minden anyag ugyanaz benne.



2017. okt. 14. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg 3 hónapig még az is csoda,ha érzel javulást,szerintem várj még vele. Ha 3. hónap végén is rosszabb,akkor cseréltesd másra az orvossal.
2017. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is most valami baj van vele, mert tavaly 10mg escitalopramtól teljesen jól voltam, most meg teljesen szét vagyok esve és már másfél hónapja szedem. Kérj másikat pl szertralin tartalmút nekem is az következik, ha ez tényleg nem jó. Egyébként 3-4 hét alatt hatnia kellene már. Nem 3 hónap.
2017. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!