Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire normális, hogy úgy...

Mennyire normális, hogy úgy érzem csak a pszichiátrián tudnám kipihenni magam?

Figyelt kérdés
Lelkileg nagyon elfáradtam,kimerültnek érzem magam,testi fájdalmaim vannak lelki okok miatt szerintem, munkahelyemen se tudom úgy érzem ellátni a feladataim, koncentrálni stb

2017. okt. 17. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, h igy van

Van olyan kimerülés h min egy év pihenés kell

2017. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az érzés teljesen normális, de nem kell feltétlen a pszichiátriára befeküdnöd. Vegyél ki fizetetlen szabit, vagy írasd ki magad más bajokkal. Aztán lehet bicajozni, pecázni, olvasni, aludni, stb. Manapság bármelyik magán pszichiáter kiír neked egy doboz xanaxot. Én inkább otthon pihengetnék, mint a retkes kórteremben, ahonnan még fölösleges terápiás foglalkozásokra is elzavarásznának, a kaja meg szar.
2017. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz utána ennek a helynek: [link]
2017. okt. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
O én hányszor mondt, h bemegtek, mert nem birom.. de egyszer voltam làtogatoba, horror.. egy 20 èv körüli csajnak a nyala folyt, total kivolt ütve, olyan volt mint egy zombi jarklal meg bàmult ram csorgo nyàllal., egy nèni a fejèt bedugta a ploja alà ès egèsz nap morgott, s penkas nèni kigtott elém, mint rambo ès közölte, h szarjon a tehèn a szamba :o ez olyan osztalyon, ahonnan x nap utan tovabbi osztalyrs kûldik miutan megfigyeltèk, na az se volt szebb làtvàny minden cuccat, amit az idös betegnek bevittünk ellopkodtàk èjszakànkènt tomboltak, meg volt ott szerelem is. Ink otthon pihenj :D
2017. okt. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Tündérhegy régen jó volt kb 10 éve. Engem 2 éve onnan a Nyírőbe küldtek! Azóta is csak rosszat olvasni róla.
2017. okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!