Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Rivotril nyugtató másnál is...

A Rivotril nyugtató másnál is okoz alvászavarokat, ill. rémálmokat?

Figyelt kérdés
Már több hatóanyagú nyugtatót kipróbáltam; de az összes közül - engem legalábbis - ez zavart legkevésbé memóriaromlás szempontjából.

2017. okt. 17. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem ,de kicsit agresszív voltam tőle.
2017. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én ha kávét ittam, akkor voltam feszültebb, ezért már csak reggel fogyasztok instant kávét.
2017. okt. 17. 19:17
 3/12 anonim ***** válasza:
hülye leszel tőle. megnöveli az önbizalmat, olyan mintha részeg lennél. rémálmok előfordulhatnak más gyógyszertől is,szerintem az idővel el is múlik és mivel normális embereknél is lehet, nem kell túl komolyan venni. én is össze álmodok minden szart, de nem foglalkozok velük.
2017. okt. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pontosan mit értesz az alatt ,hogy hülye lesz tőle ? Nem feltétlenül növeli az önbizalmat ,attól is függ mennyit szed . Van aki nem is tud tőle aludni.
2017. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Még nem írtam, de pánikzavarra szedem; 5 éve szedek nyugtatókat, mindig más volt, de én legalábbis az alprazolam -tól (Frontin, Xanax, Helex SR) fáradtamm, és dekoncentráltabb voltam.
2017. okt. 17. 19:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Ebből mennyit kell szedni ? Panikos szokott kapni antidepresszáns tablettát is . Vagy te nem ? Na attól lesz az ember feldobva már akinek használ...3x1 szedtem eleinte rivot 0.5 ből. A dózis is számít .
2017. okt. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nálam jelenleg 3 x 0,5 mg Rivotril, és 75 mg Zoloft (sertraline)a napi adag. Zoloftot 2 éve szedem.
2017. okt. 17. 19:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt az adag , mellé citapram . De nem emlékszem rémálmokra, sőt aludtam mint a tök. Kedély hogy áll amúgy ? Különben a rivotriltól nem leszel hülye 😁 tény hogy jobb nélküle,de idővel azt is le fogod tenni. Pszichoterápia?
2017. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pszichológusnál, és pszichiáternél is jártam/járok. Pszichoterápiából az autogén tréninget, és a progresszív relaxációt tanultam meg alkalmazni. Hozzáteszem, hogy mindkettő jelentős javulást hozott! :) A gyógyszereket nincs időm letenni (nyilván dolgoznom is kell...), ráadásul a lehető legkisebb adagot szedem, aminél még nem érzem az elvonási tüneteket.
2017. okt. 17. 19:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Így hogy van terápia és azt mondod hogy jó ,sikerülni fog ! Hosszú idő ,de sok erőt kívánok neked és kitartást gyógyulást!
2017. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!