Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Xanax mióta van forgalomban,...

A Xanax mióta van forgalomban, és várhatóan meddig lesz még?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy mivel ugye ez egy addiktív gyógyszer, elkezdtek fejleszteni olyan gyógyszereket a xanax leváltására amik nem addiktívak. Engem ez pánikba ejt. Ugyanis szerintem a xanax igenis egy nagyon jó gyógyszer! Én próbálltam már rengeteg félét de érdekes módon nálam egyedül csak az agyon ócsárolt xanax vált be! Úgyhogy én teljesen megvagyok vele elégedve, teljesen tünetmentes vagyok mióta szedem és semmi mellékhatás nem jelentkezett nálam. Eléggé dühös lennék ha a dokim lecserélné valami újabb hatástalan szarra csakmert addiktív.

2017. júl. 25. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel elég nagy forgalmú gyógyszer nem gondolom,hogy lecserélnék. Igazából attól függ,hogy lejár e a szabadalom meg hasonlók. Más néven fut még.
2017. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hatóanyagot nézd.Több gyógyszerben is benne van ez a hatóanyag! Régóta létezik ,és amég ember az ember , létezni is fog !
2017. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!