Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 18 évesen hova mehetnék (nem...

18 évesen hova mehetnék (nem fizetős) pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Iskolapszichológus gondolom csak iskolával kapcsolatos problémakban tudna segíteni,de én elsősorban szorongás miatt mennék pszichológushoz.

2017. okt. 17. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van ifjúsági mentálhigiénés rendelés is . Bár sajnos nem mindenhol. Ott fiatal felnőttekkel foglalkozik a Pszichológus . Kórházba érdeklődj ,ja és ingyenes.
2017. okt. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Iskolapszihológus mindennel foglalkozik, nyugodtan fordulj hozzá (a szorongás meg pont olyan, mely kihathat az iskolai életedre is)
2017. okt. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akár a közeli családsegítőbe is bemehetsz ott is vannak általába pszicholugusok
2017. okt. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy csak iskolával kapcsolatos dolgokban tud segíteni? Attól még, hogy iskolában dolgozik, nemcsak az iskolai problémákban tud segíteni. Nekem azokban is kellett, de a magánéleti dolgaimat is elmondtam neki, hiszen ezekkel volt főképp probléma. Szintén szorongásos tünetekkel mentem hozzá. Mintha kicseréltek volna.
2017. okt. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Családsegítőbe itt csak 18 év alatt foglalkoznak az emberekkel sajnos.Iskolapszichológus is tökéletes lenne ha tud nekem segíteni csak oda azért nem mennék szívesen mert könnyen kitudódna valószínűleg..
2017. okt. 18. 19:43
 6/11 anonim ***** válasza:
A titoktartás kötelezi a pszichológusokat. Tanárnak, anyádnak senkinek se mondatja el amit hall tőled.
2017. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsó, ez csak elviekben van így
2017. okt. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De én nem is erre gondoltam,hanem hogy osztálytársaknak lenne feltünő ha eltünnék egy-egy óráról vagy órák között.
2017. okt. 19. 19:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs lyukas órád?
2017. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nincs
2017. okt. 20. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!