Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék? Esetleg valaki...

Mit tehetnék? Esetleg valaki hasonlo cipoben?

Figyelt kérdés

20eves vagyok meg csak de belulrol folyamatosan idoszakosan megol valami. Amikor azt erzem hogy mar jol vagyok egesz szepen tudom iranyitani az eletem de aztan jon valami teljesen magatol ami lehuz a melybe. Egyik pillanatban orulok es nyugodt vagyok aztan irtozatos duh lesz bennem. Ilyenkor van az az erzesem hogy ezt nem birom el es veget vetek az egesznek. Olyan erzesem van hogy semmi nem valos az emberek a tortenesek mind kodosek. Nem erzem hogy tartozok valahova nem erzem hogy elek csak kiszolgaltatva letezek az erzelmeim hullamzasanak. Rettegek. Elmentem pszichiaterhez aki annyit mondott hogy bulizzak meg mozduljak ki meg felirt gyogyszert. Beszedtem de annyira szornyu erzesek tortek ram nagyon feltem es nem mertem beszedni a kovetkezot. Azthittem jol vagyok de masnap megint csak hullamoztam. Konnyu mondani h mozduljak ki szerencsere meg tudom magam jatszani efy ideig de az emberek erzik hogy furcsa vagyok. Sajnos mar kevesbe tudom titkolni a szenvedeseim sokszor elsirom magam vagy remegek es nem ertik mi tortent. Parkapcsolatom normalis sose volt csak szorakoztak velem es az a baj h rettenetesen gyorsan szerelmes leszek es iszobyuan ratapadok a masikra es tulsagosan faj ez.

kerlek valaki segitsen!! Szetszakadok belul 20evesen mint valami idegroncs :( barmilyen jotanacsot elfogadok!!


2017. okt. 18. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első és legfontosabb, hogy használj vesszőket és normálisan tagold a szöveget.
2017. okt. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amugy tudom hogy jo erzes olyan kategoriakban szemetkedni ahol nagyon nem kene,de most az ilyen valaszok nagyon nem hianyoznak!!
2017. okt. 18. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy van egy kis depresszió, és egy nagy adag szorongás + némi felesleges lelkizés, agyalgatás. Ez a pár mondat kevés lesz a gyógyuláshoz, javasolnám szakember felkeresését. Kezdő lökésként segíthetnek nyugtatók, antidepresszánsok. És mindenképpen kéne valamit sportolni, de nem tingli-tangli módon, hanem, mint az állat. Biciklizni, súlyzózni, vagy mindkettőt. Javasolnék valami kreatív hobbit is.
2017. okt. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen szorongasos depresszioval diagnosztizaltak. Akk lehet a szorongastol ez az erzes hogy eltavolodok a valosagtol?

amugy arra valami tanacs hogy hogy eljem tul az antidepresszans kezdeti mellekhatasait? Nagyon feltem tole :(

2017. okt. 18. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!