Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiáter vagy pszichológus...

Pszichiáter vagy pszichológus van itt?

Figyelt kérdés
Pszichológus drága, pszichiáterhez még nem akarok menni de gondjaim vannak és úgy érzem nem fog változni a helyzet, egyedül nem megy

2017. okt. 22. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem vagyok pszichológus, de ugyanazokat el tudom mondani, amit ők. Csak én ingyen. Ha gondolod, írj.
2017. okt. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok egyik sem, de csak annak nem megy a "gondmegoldás", aki nem akarja. Tudom, mert nekem is voltak gondjaim (pasi, meg rokon halála, meg alhasi műtét, meg szemét osztálytársak, meg mit tudom én), aztán kinőttem belőlük, meg rájöttem, hogy a problémáimat csak én oldhatom meg. Nőj fel. ;)
2017. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
47%

Nem vagyok hivatalos pszichológus, de gyerekkorom óta én kezelem az ismerősöket meg valamikor vadidegeneket is, és pozitívan vélekedtek utánna, főleg hogy rendbe is jöttek ahogy észrevettem.

Ha úgy érzed írj privátban, és segítek.

De természetesen teljesen ingyen.

2017. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenki pszichológus vagy pszichiáter :) mindenhez értünk és kezeljük is azt.
2017. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
biztos akad
2017. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sikerült már találni valakit?
2017. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem sikerült
2017. nov. 7. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!