Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám le győzni a...

Hogyan tudnám le győzni a szociális fóbiám?

Figyelt kérdés

Már nagyon elegem van magamból,hogy ilyen vagyok,nem tudok ismerkedni az emberekkel,csak azokkal akiket már régóta ismerek. Olyan helyeken ahol sok ember van,idegenek pl bárokban iszonyatosan kellemetlenűl érzem magam,nem tudom hogy üljek,hogy viselkedjek,állandóan igazitom a hajam stb. Pár találásban is nehezít,a randikon nagyon izgulok,nem tudo mit mondani, csak ha kérdeznek akkor válaszolok kb,nem tudok ki bontakozni,csak nagyon sokára. A telefonálástól is rettegek,tudom hogy hülyén hangzik, de nem látom az illetőt akivel beszélek,igy sokkal nehezebb a bezsélgetés számomra,egyből reagálni kell,nem tudom mit mondjak,hebegek habogok ahh nagyon rossz.

le lehet ezt valahogy küzdeni,vagy csak a gyógyszerek segítenek?


2017. okt. 22. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy speciális jelenséged lenne. Márcsak abból kiindulva, hogy buszon akármikor mellém ül egy fiatal lány, mindig hajigazításba kezd...

Pedig megpróbálok rá se nézni, hogy ne hozzam zavarba..:D

2017. okt. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!