Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Emberallergia? Emberek között...

Emberallergia? Emberek között hányingerem van meg szédülök, lehet allergiás vagyok rájuk.

Figyelt kérdés
emberek között hányingerem van meg szédülök, lehet allergiás vagyok rájuk. van amikor majdnem elájulok stb. nem keresem senki társaságát. 23/F
2010. máj. 29. 22:30
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémáim vannak de szarni bele!Énis mindíg iskolában vagy buszon szédülök néha hányinger meg már volt hogy fulladtam is:D de sokmindenkinek van ilyen.egyébként nálam nem mindíg van ez.
2010. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nem fognak a gyógyszerek maguktól meggyógyítani, neked kell az agyad megtanítani a normális viselkedésre úgy, hogy direkt olyan helyekre mész ahol kellemetlen.

27f

2010. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is szociális fóbia. Nekem is ez van már évek óta. Mondjuk szédülni ritkán szoktam inkább remegés, szívdobogás érzés stb. Hiába küldenek emberek közé úgy érzem sosem fogom megszokni. Ugyanis mindenki ezzel van h menni menni és megszokni de azt én tudom mi zajlik le bennem akkor, mindenki más olyan könnyen beszél. Még nem találtam rá megoldást remélem neked vagy más hasonló helyzetben lévőknek sikerülni fog.


L/20

2010. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!