Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy rendesen...

Miért van az, hogy rendesen alszom, de mégis fáradt vagyok?

Figyelt kérdés

Annyire hatással lehet a stressz a szervezetemre, testemre?

Ugye tény hogy most sok rossz dolog történt velem. A családom lemondott rólam, hajtottak sokat... És egy hónapja annyira sem kíváncsiak hogy élek e még...

Aztán most utcára kerültem majdnem.. De szerencsére vannak barátaim és van hol aludnom..

A lényeg hogy most egy honap alatt tulsok mindenkiben csalódtam... Sokan bántottak.... Érzem, hogy lelkileg is legyengültem...

A mellkasomban nyomást érzek... Az önértékelésem a békase..e alatt van... Sokkal sebezhetőbbnek érzem most magam, mint valaha voltam.. És sokkal zárkózottabb is lettem...

Igyekszem pozitív lenni amennyire lehet, de most érzem, hogy kicsit sok volt nekem ez a pár hónap...

Nem tudnám elviselni most mégegyszer ezeket a sérelmeket, megaláztatásokat, bántásokat..

Egész nap azt érzem hogy nem csak lelkileg, fizikailag is nagyon fáradt vagyok hiába alszom rendesen... Alig bírok felkelni... A stressz miatt lehetek ennyire fáradt?

Mit tudok tenni, hogy visszanyerjem a régi Önmagamat?


2017. nov. 1. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A huzamosabb ideig fennálló nagy gondok először lelkileg fárasztottak ki, a lélek meg hatással van a fizikai testre is.

Amikor a hozzátartozóim miatt ugyanilyen tüneteim voltak, akkor az segített hogy sokáig otthagytam őket. És egyedül, függetlenül visszatért a testi és lelki erőm. Talán pont emiatt vannak olyan emberek akik így kivonulnak a társadalomból:

[link]

Valószínű nem pont végleg gondolták. De matematikus, mérnök, stb. is van köztük. És persze nem a linken látható módon való jurtába költözésre gondoltam, hanem bármilyen elfogadható módon a negatív emberektől való megszabadulás a lényeg.

2017. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Javítom: A családom lemondott rólam, bántottak sokat*
2017. nov. 1. 11:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Oxigénhiányossá vált a szervezeted. Pótolni kell a hiányzó oxigént.
2017. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!