Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó ötlet? Atöbbi lent

Jó ötlet? Atöbbi lent

Figyelt kérdés
20 éves fiu vagyok, kb két honapja ugyérzem, hogy valami ninvs rendben velem,olyan mintha kezdenék megőrülni. Bár többen mondták, hogy ez csak szorongás, de attol tartok nem. Viszont van egy lány aki évek ota tetszik, és ugy tünik hogy mostmár én is neki. Ma randizunk. De parázom, hogy van e jogom, így foglalkozni vele. Nem szemétség, ha tudom hogy mi várhat rám, és mégis magamhoz kötöm??

2017. nov. 1. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyjál már a hülyeséggel! Nem fogsz megőrülni, mivel csak az egészséges emberek félnek a megőrüléstől. Ha meg a lánynak nem tetszik a viselkedésed, akkor el fog hagyni, szóval nem tudod magadhoz kötni. Óvatosan jegyzem meg, hogy még nem is vagytok egy pár, és kissé túlgondoltad a dolgokat.
2017. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra irányult a kérdés, hogy j9 ötlet e egyáltalán megprobálni. Mert ha tényleg csak bemesélem magamnak a dolgot és elazalasztom a lányt én felkötöm magam :-D
2017. nov. 1. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
2017. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem jeleníti meg a linket..
2017. nov. 1. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!