Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Zavarnak az emberektől....

Zavarnak az emberektől. Valami tanács, ötlet?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta zavarnak(picit félek) az emberektől.Ez az évek alatt egyre jobban látható rajtam.Odáig fajult a dolog,hogy becsengetni nem tudok(pl.magán tanáromhoz)

Nem szeretek mások szemébe nézni,nagyon kellemetlen érzés.Az ölelést és a puszit sem szeretem.Már a puszi hangját sem bírom.Ez talán húgomra vezethető vissza.Mindig összenyalt,nyálasasan adta a puszit,azóta undorodom tőle.Az ölelés meg kellemetlen.Ha valaki megöleli az anyukáját,akkor érez valamit ?Az baj ha én nem érzek semmit ?Ha valaki simogat(a hajam,vagy ruhán keresztül) akkor az nem zavar,de ha kimondottan a bőrömhöz ért,pl arcomhoz,akkor olyan furcsa érzés.

Félek az emberekkel beszélni,főleg ha nem nagyon ismerem.magántanárnál 1. alkalommal majdnem elsírtam magam :(

Van hogy csak úgy elhúzódom egyedül,mert nincs senki akivel igazán el tudnék beszélgetni,vagy csak nem szeretem azt a társaságot.

Mostanában egyre fáradtabb vagyok.Van hogy szinte be van dagadva a szemem a fáradságtól.

Vannak barátaim,velük elvagyok.Szüleimtől sem merek kérdezni(főleg ha fontosabb dolog).

A buszon utazás,tömegben sétálás nagyon zavarba ejtő,és kellemetlen,hogy annyi ember körülvesz,és szinte levegőt sem kapok.


14l


Valakinek van valami tanácsa ?Vagy valaki küzd hasonló problémával ?Mit lehet vele kezdeni ?

Lehet,hogy azért nem nagyon érzek szeretetet mások iránt,mert nem tudom pontosan,hogy mi a szeretet?(ez most biztos furcsa kérdése)


A válaszokat előre is köszönöm !



2017. febr. 9. 16:41
 1/6 A kérdező kommentje:

*zavarnak az emberek


Elnézést,először mást akartam írni.

2017. febr. 9. 16:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Komolyan ezt először kiírod a barátnőd nevében most meg egyes szám első személyben? Mit akarsz hallani?
2017. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
? Bocsi,de nem írtam ki másik kérdést.Ez az első kérdésem a mai nap.
2017. febr. 9. 16:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Peeeersze. Ne nézz már hülyének senkit. Nem tudom mit akarsz ezzel, de nagyon beteg lehetsz.
2017. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez: "Az ölelést és a puszit sem szeretem.Már a puszi hangját sem bírom.Ez talán húgomra vezethető vissza.Mindig összenyalt,nyálasan adta a puszit,azóta undorodom tőle.Az ölelés meg kellemetlen."


az első:"Megkérdeztük,hogy miért nem szereti ha puszit adnak neki.Azt mondta,hogy szerinte undorító,ezt a testvére miatt gondolja így,mert mindig nyálasan adta neki,emiatt elundorodott tőle.Beszélgettünk erről egy kicsit.Az ölelést meg azért nem szereti mert kellemetlen neki." " a puszit azt nem,már a hangjától is rosszul van."


ez:Nem szeretek mások szemébe nézni,nagyon kellemetlen érzés.

az első:A szemkontaktust is kerüli.Igyekszik belenézni a másik szemébe,de mindig félrenéz.


"Ha valaki megöleli az anyukáját,akkor érez valamit ?Az baj ha én nem érzek semmit"

"Szüleidet szereted kérdések sorozata.Ő azt mondta,hogy nem tudja,hogy szereti-e őket.Nem tudja megmondani,hogy kik iránt érez szeretete,mert nem tudja megállapítani."

2017. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szemed be van dagadva, akkor menj el a gyerekorvoshoz, és mond neki el a problémádat, illetve mutasd meg a szemedet. Belgyógyászati kivizsgálás indokolt ilyen esetben. Könnyen lehet, hogy mentális problémád is lehet, de lehet szervi is.
2017. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!