Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongást diagnosztizáltak...

Szorongást diagnosztizáltak nálam. Kialakult egy depresszió fóbiám. Találkozott már valamelyikőtök ilyennel?

Figyelt kérdés

Szorongásom van, ezzel tisztában vagyok és jövő héten megyek pszichológushoz is. De most pár napja fóbiásan rettegek attól, hogy depressziós leszek.. Fogalmam sincs, hogy miből alakult ez ki, de rettegek a betegségtől és minden következményétől egyaránt. Már-már undort kelt bennem. Mi lehet az oka?

18/f


2017. nov. 1. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetes érzés, ha el akar lökni magadtól azt a rossz dolgot, amitől nem vagy jól, csak épp nem megy, mert újra és újra visszatér a szorongás és az emiatt érzed depresszió. Én is ezt csináltam, amikor szorongtam, csak pszichológus segítségével sikerült megoldani a problémát. Kívánom, hogy neked is minél előbb sikerüljön.


L/19

2017. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
*akarod
2017. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

*érzett


Bocsi, már este van :D

2017. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) így következetesen mindhárom válaszra nyomtam zöld kezet :D
2017. nov. 1. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!