Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez vajon miféle betegség lehet?

Ez vajon miféle betegség lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában rettentően ideges vagyok, nagyon durva dühkitöréseim vannak, bántom magam elég csúnyán, örjöngök nagyon, és öngyilkos akarok lenni...sajnos nem tudom magam megfékezni és ilyenkor szószerint ön és közveszélyes vagyok.. több mint 1 éve élek párkapcsolstban..ami mostanában nem működik, mivel állandóan hivogatom a párom, ha külön vagyunk..és ilyesmik..sokat veszekszünk emiatt...voltam pszichológusnál, de nem érzem a változást. És ezek eléggé kezdenek eldurvulni tőlem..nem tudok magamon uralkodni pedig próbálok..alapvetően egy mosolygós lány vagyok.. másodpercek alatt megváltozik a hangulatom. A suliban is vannak gondok..hiába van barátom és családom úgy érzem senkire nem számíthatok...A bántásokat kérem kerüljük...a normális válaszokat köszönöm. :)
2017. nov. 3. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A leírás erősen hiányos, diagnózis betájolásához sem elégséges, hiányoznak az alapvető antropológiai, élettani, egészségi stb. adatok, mert ezt még egy drasztikus fogyókúra alatt fellépő csökkent vércukor szint is indokolhatja, de pajzsmirigy túlműködés is.
2017. nov. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miféle adatok? Pl.kor és még? :)
2017. nov. 3. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:
A "mostanában", pontosan mennyi időt takar? Korábban is voltak ilyen tüneteid? Barátaid vannak?
2017. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyaron annyira nem volt jellemzo...amiota suli van azota. Nincsen baratom...egyedul vagyok.
2017. nov. 8. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!