Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Voltatok már olyan párkapcsola...

Voltatok már olyan párkapcsolatban, ahol nem csak te voltál a labilis, hanem a párod is? Végül sikerült meggyógyulnotok, vagy szakítottatok?

Figyelt kérdés
Én nem mondanám elmebetegnek magam, nem olyan súlyosak a problémáim, de azért súlyos. Szorongásos depresszióm van, ami azt jelenti hogy pl volt hogy iskolába sem mertem bemenni mert annyira féltem, sem munkahelyre, de pszichiáter, pszichológus segítségével ezt úgy ahogy próbálom tartani. Illetve már sokat fejlődtem. A páromnak igazából nincs önbizalma, és nem igazán tud kiállni magáért, mert elnyomó neveltetésben volt része, ezért neki is megvannak a problémái. Sok volt a veszekedés, főleg a problémáink miatt ezért most ő is pszichológushoz kezdett járni. Érzem hogy szeretjük egymást, már két éve együtt vagyunk. Csak félek attól, ha folyton veszekszünk és nem tudjuk kezelni ezeket a dolgokat, akkor a kapcsolatunk sem fog sokáig tartani. Valakinek volt ebben tapasztalata? Akár súlyosabb mentális betegség esetén, vagy mint depresszió, önbizalomhiány, szorongás? Egyszer válhat belőlünk egy kiegyensúlyozott boldog párkapcsolat?

2017. nov. 1. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
A boldog párkapcsolathoz két boldog ember kell, ha szeretitek egymást és nem kölcsönös kihasználásról van szó, akkor én a helyedben örülnék neki hogy ilyen kapcsolatom van. Hiszen ti tudjátok milyen mint amikor a másiknak gondja van. Annyit javasolnék ott segítsétek egymást ahol a másik gyengébb, egymást erősítve nyitva áll az út a boldogság felé.
2017. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!