Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Nemtudom mi van...

Segítség! Nemtudom mi van velem, egyszerűen kifordultam magamból. Ez valamilyen pszichés betegség?

Figyelt kérdés
Mostanában folyamatos hangulatváltozásaim vannak, egyik percben kirobbanok a boldogságtól a másik percben pedig meghalnék. Sokat gondolok a halálra,de sose lennék képes megölni magamat. Nem értem mi van velem. Ha bármi bajom van alkoholhoz nyúlok. Tudom, hogy milyen következményei vannak,de a jövőmet úgy látom mint egy pszichés beteg. Fogalmam sincs mi van velem,vannak álmaim,terveim, de mikor rossz hangulatban vagyok, már az sem érdekel. A családommal való kapcsolat nem túl jó, a barátaimat pedig sokszor megbántom rossz hangulatomban. Lehet,hogy ez csak egy átmenti időszak, amit kinövök. Legalábbis remélem. Szakember segítségét nem szeretném még igénybe venni, szégyellem ami velem történik. Csak szeretnék normális életet élni.
2010. máj. 30. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
ne szégyeld,a pszichológusok,azért vannak,hogy segítsenek,és nem mondhat rólad senkinek semmit,és nagyon sokat tudnak segíteni.keress fel egyet,nem veszíthetsz semmit.
2010. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem is mindenképp kérd szakember segítségét. Segíthet feltárni a tudat alatt rejtőző problémákat, amik ezt az érzést kiváltják benned. Ha ezeken túl tudsz lépni, megoldod, akkor kiegyensúlyozottabb leszel. Ha hagyod így a helyzetet, a későbbiekben akár rosszabbodhat is.
2010. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek depis tünetek. Valami érzelmi thrauma ért, amire akor legyintettél, de ez átcsapott nállad érzelmi labilitássá. Szerintem egy pszicológus fel tudná tárni mi lehetett.
2010. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mániás depresszió?
2010. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Voltál azóta orvosnál, javult a helyzet? Én is így vagyok kb 1 éve, most gondoltam arra, hogy orvoshoz forulok kideríteni, hogy csak lusta vagyok és alapból ilyen temperamentumu, melankóliával vagy komolyabb. Öröklődés is fennálhat, depresszió, mániás depresszió is...Szóval érdekelne Te mire jutottál
2011. jún. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!