Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem fel fogok robbanni...

Úgy érzem fel fogok robbanni fogalmam sincsen mit csinaljak kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Volt egy 3 éves párkapcsolatom. Nagyon jo kapcsolat volt annyira beleéltem magam hogy eljépzeltem és vele terveztem az egesz eletemet nevezzuk mondjuk Belanak. O a nagyszuleinek koszonheti hogy nem kerult intezetbe hogy elvegezhette az egyetemet veluk lakik es nem volt hajlando velem osszekoltozni. Meg csak utalast sem tett ra hogy ez valaha bekovetkezhetne. Szamara csak az volt a megoldas ha en odakoltozok de a nagyszulok nem szerettek es nem engedtek hogy jojjek. Kilatastalannak ereztem. Egyeb teruleten is volt problema kb masfel ev utan o rajott hogy nem elte ki magat megremult a kotottsegektol es a komoly kapcsolattol. Kerte hogy legyunk nyitott kapcsolatban. kb 2 hetig mukodott nem birtam idegileg lefogytam osszeomlottam. Innen kezdodott a meredek lejto. tobbszor szakitottunk en ketsegbeesetten kapaszkodtam banatomban mas pasikba de vegul mindig az o karjaiban kotottem ki tole kaptam mindig oszinte figyelmet gobdoskodast meg akkor is ha o nagyon furcsa es egyedi tipusu ember. Nyar elejen meg egyutt voltunk de a mult serelmei folyamatosan fel fel tortek... Megcsaltam... Nem terveztem egesz egyszeruen egy buliban megtortent de sajna sikerult annyit innom hogy nem is emlekszem mi tortent. Ez akkora csalidas volt magammal szemben hogy nem birtam elviselni a tudatot.. Szakitottam vele mert nem birtam a sajat tukorkepem elviselni.. Ezutan o osszejott valakivel. Hetekig zokogtam. Nem tudtam aludni ujra csak fogytam. Ezutan osszejottem en is azzal a sraccal akivel megcsaltam. Ez tortent juliusban. Most november elsejevel osszekoltoztunk a baratommal. Az eltelt honapok alatt alvaszavarral kuzdottem szinte minden ejjel az exemmel es a baratnojevel almodtam rengetegszer riadtam fel sirva.. A legrosszabb hogy tudom hogy az exem meg mindig szeret engem. Folyamatosan tartjuk a kapcsolatot becezget hiaba kertem mar hogy ne tegye mult heten azt is mondta hogy szeret es fontos vagyok neki.. de mar ot is szereti. En ugy erzem eletem legnagyobb hibaja volt elengedni ot mert majdnem fel ev telt el es ugyan ugy barmikor zokogni tudnek ha ra gondolok vagy ha elokerul egy regi kep vagy csak beszelgetunk.. Es o minden nap keres engem meg ha en nem is ot. A jelenlegi parkapcsolatomban nem erzem olyan jol magamat mint valaha vele. Bar az is igaz hogyha o nem lenne akkor en valami borzaszto melyre sullyedtem volna lelkileg. O a foldon tart engem. Jo is vele lenni csak soha nem csinalunk egyitt semmit mert 7bol 7et dolgozik reggeltol estig nincs ram ideje es nem is tud csinalni. Benne az fogott meg hogy ugyanaz a hobbink vagyis elhivatottsagunk csibalhatjuk egyutt amit szeretunk. Exemmel ez nem volt lehetseges de nem erdekel. A szivem meghasad es egyre depressziosabbnak erzem magam. Nem vagyok boldog hiaba kaptam meg az uj kapcsolattol a regota ahitott osszekoltozest mert itt az lett volna a lenyeg hogy vele!! Nem merem senkinek sem elmondani hogy igy erzek... Igyekszem fenntartani a latszatot hogy minden rendben mert ugy erzem mar nem kaphatom vissza a szerelmem es meg kell ennem amit foztem. A gond az hogy ugy erzem mentalisan egyre labilisabb vagyok.. sokszor gondolok arra hogy jobb lenne nem elnem torni zuzni van sokszor kedvem... Az alvaszavar most is fennall es olyan irrealis gondolataim vannak ami alap esetben tolem idegen peldaul hogy tonkre szeretnem tenni exem kapcsolatat.. ha akarnam tonkre tudnam. Felek hogy begolyozok.

2017. nov. 4. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:

"Folyamatosan tartjuk a kapcsolatot "

Komoly hiba! Ezt akkor lehet megtanni, ha valaki barátságban válik el a másiktól, nem akkor, ha még szereti. Esetedben minden kapcsolatot szakíts meg és lépj tovább.

2017. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
59%

Szia! Velem is volt már olyan (sajnos) ,hogy két férfit "szerettem" egyszerre.

És tudod..én a másodikat választottam. Azt a személyt akibe másodszorra szerettem bele. És tudod miért? Azért , mert ha az első férfit szerettem volna , akkor nem menekültem volna a második karjaiba.

Szerintem tedd a következőt:

Bizonyosodj meg arról , hogy az exednek tényleg nincs senkije és tényleg azért akar veled lenni ,mert szeret és nem azért ,mert épp nincs senkije.

Másodszor. Ülj le és mondd el az érzéseidet a mostani párodnak és költözz el tőle. Lehet ,hogy összeköltöztetek, de gondolj bele meddig lennétek együtt így ,hogy nem is szereted igazán..akkor újra és újra egy másik férfihez fogsz menekülni a lelki meggyötörtség miatt és csak még lestrapáltabb leszel.

Ezután már tudni fogod mit kell tenned :) ;)

Privátban majd várom mi lett a dolog végkimenetele. Vagy akár itt kommentben is. :) További szép estét és sok sikert! :)

2017. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Volt mar olyan hogy azt mondtam neki elegem van nem birom ne beszeljunk tobbet de jott a bociszemeivel hogy dehat en fontos vagyok neki nagyon nem akarja hogy ne beszeljunk tobbet stb :( Sokszor ugy erzem csak o ert engem meg a gondjaimmal kapcsolatban igazan. Egyszeruen nem akarom ot elvesziteni. Mindezt irom ugy hogy kozben tudom hogy ezt kellene tennem.. Az a baj tenyleg olyan melyen belesuppedtem a banatomba hogy felek hogy osszeomlok. Par eve volt ilyen az nagyon csunya volt es rettegek egyszeruen hogy megint ilyen lesz. Es mivel nem tudom elmondani senkinek (mivel nem akarom hogy aggodjanak vagy a kesobbiekben rossz szemmel nezzenek a kapcsolatomra) csak magamat orlom megallas nelkul. Most is a sirogorcs kerulget miutan nemreg felhivot exem megkerdezte hogy foglalkozik e velem eleget a baratom aztan kozolte mennek a bnojevel kikapcsolodni a regi kozos baratainkkal. Kivagyok!
2017. nov. 4. 20:09
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazabol pont 3 napja hogy osszekoltoztunk es ennek egy hatalmas elmenynek kellene lennie de nem is erzem annak. Igazabol 7 napobol 6ot eddig is vele voltam csak most kenyelmesebb egy rendes lakasban es nem a lovardaban lakni.
2017. nov. 4. 20:11
 5/8 anonim ***** válasza:

A begolyózás már rég megtörtént. Ne légy önző! Te kiakartad sajátítani. Lehet önzetlenül is szeretni valakit anélkül, hogy egy kalitkába zárnád, és olyasmit várj el tőle, amit nem szeretne. Talán ezzel rontottad el. Inkább meg kellett volna várnod, hogy ő akarjon komolyabb kapcsolatot, és addig nem is kellett volna a jövőtökről álmodoznod.

Volt ilyen barátnőm, és borzasztó kellemetlen, nyomasztó tud lenni. Alig tudtam megszabadulni tőle.

Nőj fel, és lépj tovább!

2017. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
O is tervezett velem. 2 eves tervunkben volt egy kozos baba. De mindenkepp elvarta hogy belathatatlan ideig varakozzak. Azt gondolom 3 ev utan illik eldonteni mit akarunk a masiktol nem? Onzetlenul szerettem.. Akkor is amikor az elso randinkra biciklivel jott ertem es azutan is mikor meggazdagodott es barhova vitt meg el is kerte az uzemanyagkoltseget. Amikor egyetemen volt en mentem utana mindenhova. Lemondtam miatta az oroksegemrol mert o nem akart velem jonni es ot valaszttam hogy mellette legyek inkabb.. Csomo kulfoldi allaslehetoseget. Ezzel szemben o meg ha kajalni mentunk is kifizettette az esetek nagy reszeben az en reszemet. Nem vagyok onzo :/ Belefaradtam. De ezek ellenere is hinapok elteltevel is az o hangja ami megnyugtat es amit mindenhol keresek
2017. nov. 4. 20:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a szerelem....szerintem semmi rendkívülit nem írtál. Csak azt nem tudom, mi okod volt ezt az írást a "Mentális egészség" rovatba tenni?
2017. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És akkor a tűzszerészek mit szóljanak ?
2017. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!