Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kventiax milyen gyógyszer?

Kventiax milyen gyógyszer?

Figyelt kérdés

Most írta fel a pszichiáter. második alkalommal voltam nála

Erős szorongásra : generalizált és pánik valamint az ebből kialakuló xanax függőségre írta fel mert azt szedegettem. Xanaxból napi másfél mg ot-szedek 8 hónapja. most kezdtem a Xanax SR-t 2x0.5mg-ot. Azt mondta segíteni fog ez a szer letenni a benzókat. véleménye szerint 2 hónapig kell szedjem utána abba hagyhatom. egyenlőre 25mg esténként aztán ha nem érzek semmit három nap után akkor 50. Le lehet simán tenni ezt a szert ilyen koncentrációban 2hónap után? Mi a véleményetek róla?


2017. nov. 8. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ettől a gyógyszertől annyi gondom volt, hogy meghíztam és állandóan szaporán vert a szívem, így mindig magas volt a pulzusom, amire emiatt gyógyszert kellett szednem.

De az igazság az, hogy én nem 25mg-ot szedtem hanem sokkal sokkal többeet...

2017. nov. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elsősorban azért adná h könnyebben lejöjjek a benzókról. Kísérő gyógyszerként. Könnyebben elhagyható? Nekem is 50mg-ot mondott esténként de hogy először próbáljam 0.25el.
2017. nov. 9. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy beszedd, ez egy antipszichotikum! Az orvosod vagy elmebeteg, vagy pedig te nem írod le rendesen, hogy mi a bajod.
2017. nov. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Könnyen elhagyható. Az előző válaszoló meg nagyon tájékozatlan...
2017. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy tájékozatlan lennék, mivel ez a szakmám. Vicc, ami megy ezen a téren.
2017. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!