Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezeltek már Thalassa Házban?

Kezeltek már Thalassa Házban?

Figyelt kérdés
A nappali kórház (bejárós) formával kapcsolatban lenne pár kérdésem, ha olyan valaki akad, aki úgy állt kezelés alatt, hogy közben volt munkaviszonya, az jobb lenne az egyik kérdés szempontjából. Milyen idősávban is kell ott lenni? Ott azt mondták nekem anno, hogy 9-17 között, pénteken úgy 15 óráig. De a héten egy korábbi önkéntestől olyasmit hallottam, hogy hétfőn később kell menni.Tisztán szeretnék látni ebben a dologban.
2017. nov. 10. 18:01
 1/1 anonim válasza:

9 hónapot feküdtem bent;

Hétfőn 11-re be kell érni, akkor kezdődik az első foglalkozás, és 16:30-kor van vége a terápiának, kivéve pénteken, mert akkor ebéd után (olyan 12:00-12:30) körül lehet elmenni. Kivéve ha gyógyszert szedsz, akkor meg kell várni a gyógyszerosztást ami 12:25-kor van.

Van Zárt körű Pszichodráma is, ami este fél nyolcig tart, de az majd 3 hónap után érinti az embereket. Addig nyíltra kell járni, az nem zavarja be a fél ötkori távozást.

Ha van valami kérdésed bármivel kapcsolatban írj nyugodtan.

Legyen szép napod!

2018. aug. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!