Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez? Más is kűzd...

Mi lehet ez? Más is kűzd hasonlóval?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy ezen az oldalon nem mindenki pszichológus, vagy doktor, de èrdekelne, találkozott-e valaki ilyesmivel családban, ismerőse,barátai körèben vagy saját magánál.


Nèhány ève kűzdök már ezzel, de "súlyos"/gyakori csak nem règen lett. Vannak olyan napok, akikor ha hazaèrek vagy este mondhatni ok nèlkül sírógörcs jön rám, ilyenkor nem tudok megnyugodni, olyan èrzès mintha szorongatnák a szívemet,fizikailag èrzem,hogy fáj. Semmire se gobdolok,csak sírok ès nem èrtem mi a baj. Nem tudom pontosan leírni mi törtènik ilyenkor. Zokogok ès tehetetlen vagyok. Sokszor vagyok napközben kedvetlen, egyedül èrzem magam akkor is amikor emberek vesznek körül, családban,egyetemen,buliban, bárhol. Kimozdulni általaban nincsen kedvem. Az önkèpem elèg rossz, vannak napok amikor belenèzek a tükörbe ès úgy gondolom "hmm nem is rossz, jól nèzek ki" de a legtöbb esetben sírni tudnèk attól amit látok,minden porcikám utálom. Újabban öngyilkossági gondoltataim vannak, megtenni nem tennèm meg de egyre többet gondolok rá, milyen lenne, mi lenne ha megtennèm,hogy tennèm meg ès ez is nagyon aggaszt. Szerető párom van, akivel boldog vagyok, sokat segít,de megvigaszzalni általában ő sem tud, ha ez a roham jön rám. Attól is fèlek, hogy egyszer besokall ettől ès hogy tönkreteszem a kapcsolatunkat. Ő is aggódik èrtem ès azt mondja,keressek fel egy pszichológust.

Nem tudom, hogy "csak" a stressztől lehet vagy túlterheltsèg miatt, vagy valami mentális problèma lenne.

Valakinek van ötlete mi lehet ez? Bármi tanács? (22 èves nő)


2017. nov. 12. 10:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet "csak" a stressztől és a túlterheltség miatt is depressziós az ember. Igaza van a párodnak és keress fel pszichológust. Ha magán úton nem tudsz/akarsz menni,akkor előbb háziorvoshoz fordulj! Hosszútávon nem tesz jót és magától sem fog elmúlni!
2017. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!