Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményed Szabó Péter...

Mi a véleményed Szabó Péter motivációs trénerről?

Figyelt kérdés
Van olyan, akin már segített?

2017. nov. 12. 18:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Szélhámosnak tartom.
2017. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Minden olyan szélhámos,aki a pozitív gondolkodás dogmáját terjeszti.
2017. nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Zseni a pali. Tudja ,hogy kell a hülyékből meggazdagodni ,hogy azok még hálásak is legyenek neki :)
2017. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Kb mint Lengyel Sándor és társaik.

Ostoba közhelyeket hangoztatva próbálnak okosnak tűnni, de csak a fejüket teszik, miközben meggazdagodnak.

2017. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Csak nehogy így járj, amint elkezdesz hinni neki:

https://www.youtube.com/watch?v=uzgv4sDmW0c


Ez a videó kifejezi az egész ilyen pozitív gondolkodás, ezós maszlagot!

XD

2017. nov. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Ugye van Brian Tracytől A siker kézikönyve, amit ő fordított le. Szerintem abban vannak működő praktikák például a pénzügyekhez. Abban is igaza van, hogy csak akkor lehetsz boldog egy munkában, ha szereted azt.


A többi dolog viszont nettó hülyeség, én akkor estem le a székről, amikor azt mondta, hogy ha másnak van veled problémája, akkor azzal nem kell foglalkoznod. Aha, és mi van, ha jogosan mond kritikát?

Esetleg fogja magát, és megtép, megerőszakol, stb.? Még akkor sem az én problémám lesz?


Azt, hogy az ember egyedül felelős az életért, az áldozathibáztatás melegágyának tartom. Sajnos valójában nem így van.


22/N

2017. nov. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%

Olvasta már valaki az: Állj félre a saját utadból cimű könyvét?


Én nem tartom szélhámosnak. Rengeteg olyan dologra hivta fel a figyelmemet. Amik során a hétköznapok során simán elsiklottam Nem tartottam fontosnak, vagy épp nem vettem észre. Azt sem amikor épp bunkón visekedtem azokkal akik fontosak számomra. És mikor bocsánatot kértem a legjobb barátomtól amiért bunkón viselkedtem vele, ő annyit mondott "Mindegy, már megszoktam" Ez nagyon rosszul érintett és borzasztóan éreztem magam miatta. Ekkor döntöttem el hogy változtatnom kell a hozzáállásomon


Segitett? Ő nem fog neked segiteni. Nem pszichiáter, Nem orvos. De utat mutat abban hogyan segits magadon. Ha elég elszánt vagy.

Néhány ember valóban hajlamos megfeletkezni arról hogy miért ember vagy épp mi teszi azzá. Vagy épp nem mer élni. Többek között nekem is vannak ezzel problémáim. Ahogy sokan másoknak is. Én tisztelem a munkáját. Mert rám ugy érzem pozitiv hatással van. És itt nem arról van szó hogy "Szarjuk le mit gondolnak rólunk mások" Mert úgylátom az emberek többségében, ez az egy mondat maradt meg ahogy elég sok kommentet olvasok...


Az életben minden egy agymosás, de te döntöd el mivel hagyod hogy mossák "Szabó Péter"


Rengetegen nem szeretik. Nem csoda. Hiszen a szemináriumának lényege az hogy rávilágitson a hibáidra. És ötleteket adjon hogyan javithatod ki azokat.

De hát mindenki tökéletes nem? :)

2017. nov. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%
Én nagyon sajnálom, hogy a magyar emberek még nem tudják befogadni azt, amit ő próbál átadni. Én örülnék, ha minden ember ilyen "szélhámos" lenne, mint ő. Számomra nagyon szomorú, hogy ennyire pesszimisták az emberek és mindenben a pénzt látják, irigylik más vagyonát. Sajnos a magyarok zöme így szocializálódott, ezt látta otthon és a társadalomban, így ilyenné vált. Szerencsére egyre többen ismerik fel, hogy ez a pesszimista, úgy sem sikerül életszemlélet nem sok jóhoz vezet.
2017. dec. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%

Igen Én is igy látom. Nem véletlen töltötte meg tavaly is az arénát.


Szerencsére egyre több ember nyitottabb arra hogy változzon. Vagy próbál valamit tenni ennek érdekében.

Nekem is szgségem van változásra.

Amit annak idején beleneveltek, vagy "belenevelődött" az emberbe. sok esetben nem pozitiv.

Én nem vagyok rossz ember. Nem tartom magam annak, Mások sem. De lehetek jobb is.

És ebben Sz Péter könyve nagyon nagy segitségemre volt, van

Nagyon motiváló.

Nagyon nagy igazságok vannak benne. (Még akkor is ha más az ellenkezőjét állitja)

Nem szeretnék senkit megbántani.

De aki az ellenkezőjét állitja, Szerintem nem ártana kicsit mélyebben is magába "szállnia" néznie.

És nem aszerint itélkezni, "hogy a többiektől ezt hallottam meg egy blogon ezt olvastam róla" cimszó alatt elitélni

Én renketeg hasznos tippet kaptam. amit megpróbálok a minden napokban is alkalmazni. És ez nem a pénzről szól!

2017. dec. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

@10:57


Ha te azt vélelmezed, hogy aki negatívan nyilatkozik Szabó Péterről az csak "többiektől hallott vagy blogokon olvasott" vélemények alapján ítélkezik, akkor rólad meg mondhatnánk, hogy azért ítéled meg pozitívan, mert a manipulatív süketelésével teljesen kimosta az agyad.

2017. dec. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!