Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményed Szabó Péter...

Mi a véleményed Szabó Péter motivációs trénerről?

Figyelt kérdés
Van olyan, akin már segített?

2017. nov. 12. 18:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam könnyen befolyásolható embernek.
2017. dec. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Alapjában véve nincs vele semmi bajom. Régen nem volt szükség ilyen emberkékre, mert apáink, nagyapáink tanítottak az életre. Egészséges önbizalom kérdése az egész. Teljesen mindegy, hogy mit fogsz elèrni az életedben, de érezd jól magad erre a kis időre. Én ezért nem fizetnék, mert ezeket tudom. Mindennek az alapja, hogy TENNI KELL ÉRTE. Engem inkább zavarnak a motivációs videóiban azok, hogy Cabrioval megy, meg tengerpart stb. Mutatni a gazdagságot. Nekem ez kicsit túltolt. De nem ítélem el. Nekem viszont Braskó Csaba szemléletfejlesztő programja szimpatikusabb. Minden jót kívánok! 27/F
2018. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
#12: Háát..nem akarom bántani az őseinket, de én nem szívesen élnék azzal az életszemlélettel, amivel apám vagy nagyapám él/élt. Nem azt mondom, hogy nem jól látják a világot, de nagyon sok mindent tévesen, drasztikusan, konzervatívan ítélnek meg. Lehet csak az én környezetemben van így, de sok 40+os ember sem igazán akar nyitni az új dolgok, új gondolkodásmód felé. Inkább marad a "bezzeg a mi időnkben" gondolkodásnál.
2018. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem szeretem. Mégpedig azután kezdtem el nem kedvelni, hogy szinte minden videójában, hanganyagában és szövegében, könyvében előadja honnan jött és hogy Brian Tracy a mentora, barátja.

Brian Tracy könyveit imádom és nagyra becsülöm. Az egyik polcom tele van velük. Hozzá képest én azt gondolom Szabó Péter nem tud újat letenni az asztalra. Brian Tracy "tanításait" adja át és írja le az ő értelmezésében, az ő szavaival. Én úgy látom, hogy Szabó Péter lépten-nyomon agyonfényezi magát (a honnan indultam sztorival), de őszintén szólva számomra csak egy koppintás.

2018. ápr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
79%

Brian Tracy vállára állva éldegél Szabó Péter.

A homályos sztorijai és a Brian Tracy gondolataiból összeollózott könyvein, előadásain kívül eddig semmi konkrétat nem mutatott fel.


Abból él meg, hogy más anyagait írja át és adja elő, minden eredetiség nélkül.

2018. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
23%

Szabó Péter egy nagyszerű ember és motivációs tréner egyben,hatalmas tudással és pozitív energiával rendelkezik és csak azok nevezik manipulatívnak akiknek az ő tanításai meghaladják az őt el nem fogadó képességeit.Az a hozzászoló írta helyesen,hogy az emberek többsége nem mer szembenézni saját magával és ha az adott egyénhez szöló nehézségek bántják az egot akkor Szabó Péter a hibás mert tükröt állított?hm...

Ja és nyugodtan utána lehet csinálni amin ő keresztül ment és amivé vált.Sok sikert hozzá! Keresztényeknek tényleg nem ajánlott mert a hit és valós tudás között nagy különbség van,így én az utóbbit ismerem el egyértelműen!

2018. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

@22:02


Bár nem tartom semmire a vallásokat, de vicces hogy pont az egyiket kritizálod, mikor a tiéd is full szektás hozzáállás. Az meg a legkönnyebb hogy lehülyézed azt aki nem ért egyet az agymenésetekkel.

2018. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó! De ki-miben nem ért egyet? Olvastál akár egy könyvet is fenti személytől/személyektől?

Kérdezem ezt úgy, hogy én írtam, hogy nem csípem a csávót, mert szerintem egy Brian Tracy koppintás.

2018. ápr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!