Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges az emlékek kiesése...

Lehetséges az emlékek kiesése a lenti események után?

Figyelt kérdés

Egy szombati első füveszés, az aztkövető héten 8 füvezés (mindennap 1x pénteken 2x) majd az aztkövető héten 2x füvezés kiválthatja az emlékek "elvesztését". Az érzelmek eltompulását? Stresz teljes mértékü megszünését?

troll válaszokra nem vagyok kiváncsi és rajtam kivül senki más se. Az értelmes válaszokat előre is köszönöm megy majd a like :P aki ugy érzijobban tudna segíteni és természetesen szeretne is akkor ő írjon privibe és elmondom részletesebben a kérdést. Aki pedig it válaszol kérem ne gondolja tovább csak a fent említett infókat vegye figyelembe. Köszönök előre is minden választ :D



2017. nov. 14. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Szia !

A stressz blokkolását természetesen okozhatja .

Az emlek kiesést véleményem szerint nem mert nem egy pszichotrop anyagról van szó, természetesen össze függ azzal is hogy fogyasztó vagy e hosszabb ideje vagy most történt ez először nálad.


Akkor elképzelhetőbb az emlékezet kiesés ha bio anyagot szívtal, nem tiszta marihuánát . De akkor orulj hogy csak ennyi bajod lett

2017. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

feltételezzük hogy amit elöbb írtam fogyasztás bio fűben történt meg.

akkor mik a várható tünetek ?

2017. nov. 14. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Az teljesen kiszamithatatlan bio eseten. Nem tudhatod, hogy mit szivtal. Tobb bajod mar nem lesz, de pl ha hajlamos vagy pszichotikus megbetegedesre, akkor az minden tovabbi ok nelkul jelentkezhet barmikor az eleted soran.
2017. nov. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van! Bio esetén teljesen kiszámíthatatlan és veszélyes nagyon
2017. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amúgy ha a sima fű nem annyira jó a rövidtávú memóriának. Ez annyit tesz, hogy amik betépve történnek, kieshetnek, összemosódhatnak valamilyen szinten. Nem tudom, hogy milyen mértékű az emlékezetkiesésed. Biot még nem szívtam, annak nem tudom igazán a hatását. A stressz eltűnése pedig teljesen természetes.
2017. nov. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!