Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor el szeretnék kezdeni...

Amikor el szeretnék kezdeni fogyókurázni oljankor hogyan étkezzek?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy min.5-ször kell étkeznem,de keveset,és étkezések előtt 1 órával rengeteg vizet inni,meg reggel 1 karé kenyeret ennem.Csak nem tudom hogy miket étkezzek,hogy a miben vannak benne azok a vitaminok,szénhidrátok meg stb.

Tudom hogy sokat kell mozognom,de mennyit?főleg amiket itthol is tudok csinálni.

Még nem kezdtem el fogyókúrázni tehát hogyha tudnátok segitenétek?



2017. nov. 14. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Keress rá olyanokra, hogy diétás étrend, fogsz találni recepteket. Nézd meg kajaszállító cégek fogyókúrás kynálatát (gastroyal, egészségkonyha), ezek adnak ötletet, hogy mekkora adagok a jók és milyen ételekből. Minden tápanyagcsoportot egyél továbbra is, de kevés cukrot és szénhidrátot vigyél be.


Testmozgás: a semminél bármi jobb, még a napi séta is. Keress tornagyakorlatokat pl. YouTube-on, próbálj ki többfélét. Vagy járj el valamilyen edzésre, elég sok helyen vannak már ilyenek.

2017. nov. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,rákeresek:)
2017. nov. 15. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!