Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért látom magam kövérebbnek...

Miért látom magam kövérebbnek mint mielőtt fogyókúrázni kezdtem? 14/lány

Figyelt kérdés
173 cm magas es 69 kg vagyok jelenleg. Esdig 15 kilot fogytam de dagadtabbnak latom magam mint mielott elkezdtem volna fogyokurazni. Ez miert van? (A "celsulyom" 45 kg ha ez szamit)
2017. okt. 22. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Testképzavarod van, sajnos. Fodulj szakemberhez, mert ez anorexiához vezethet. Nem látod magad reálisan. Egyébként a 45 kg nagyon kevés lenne neked. Én 163 centihez vagyok ennyi, és vékony vagyok.
2017. okt. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Testképzavar, nem tudni, milyen súlyos. Enyhe esetben csak azért feltűnőbb a mostani felesleg, mint régen a sok, mert most ez van a fejedben s erre fókuszálsz. Akárhogyan is, ez nem jó.


A célsúlyod aberráltan kevés, akármilyen is a testalkatod, ízlésed, satöbbi. Ez már nem lehet egészséges.

2017. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy azért látod magadon jobban a hájat, mert a korábbi súlyoddal feszesebb voltál, és a bőrödnek még nem volt ideje követni a fogyásodat. Főleg, ha az izmaidból is fogytál. Sokakkal előfordul, ha fogyókúráznak és nem esznek elég fehérjét és nem sportolnak.

B verzió az, hogy tényleg nem látod magad reálisan, ami testképzavarra utal. 15 kiló nyilván látszik, a régi ruháid biztosan lötyögnek rajtad.

2017. okt. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

173 cm-hez 45 kiló KÓROSAN sovány és KÓRHÁZBA fognak vinni KÉNYSZERGYÓGYKEZELÉSRE.


Mellesleg már most is sovány vagy 53 kilóval.

Legalább 58-60-nak kéne lenned a magasságodhoz.


Testképzavarod van, úgyhogy még MOST kérj szaksegítséget.

2017. okt. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolso: Most 69 kilo vagyok sajnos:(
2017. okt. 23. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!