Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek nagyon kövér...

Szerintetek nagyon kövér vagyok? Köteles lennék fogyókúrázni?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok! 46-45-47 kg vagyok! Azért nem tudom megmondani mert folyton változik! És 143 cm vagyok! Igen alacsony nagyon de most nem ez a fontos! Hamar fogyok ezalatt azt értem hogy egy hét alatt 3 kg simán leadok de gyorsan hízok szóval ezt a három kg-t 1 nap alatt is visszatudom hízni! Szóval az lenne a kérdésem hogy nagyon kövér lennék? Muszáj lenne komoly fogyókúrába kezdenem?
2016. dec. 28. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kover, bar latni kene ahhoz - mennyi az izom, mennyi a zsir, stb. Komoly fogyokurat ennyi idosen amugy is felejtsd el. Novesben vagy, vigyazz magadra :)
2016. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. dec. 28. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, a BMI-d 22, ami a normál kategóriába esik. A súlyod ingadozása teljesen normális, ez nem számít fogyásnak-hízásnak, ha fel-le megy. Növésben és fejlődésben vagy, ezért ne kezdj fogyókúrába. A mozgás és sport viszont hasznos, és az se árt, ha igyekszel minél kevesebb cukrot, egészségtelen nasikat enni, és sok zöldséget, gyümölcsöt - nem a súlyod, inkább az egészséged miatt.
2016. dec. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj de jó megnyugodtam :)
2016. dec. 29. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!