Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom mit történik velem....

Nem tudom mit történik velem. Valaki segitene?

Figyelt kérdés
1 hete kezdodott mikor haza jottem sulibol mert gyomoridegem volt oran.Hazajottem, elmentem az orvoshoz es kertem igazolast.(keddre is mert utolso orarol akkor is hazajottem emiatt). Ugy volt hogy ma szerdan mar megyek suliba mert sok lesz a potolni valao de reggel megindult a hasam igy nem mentem de az a baj hogy pentek ota elment az eletkedvem,az elni akarasom.Egyszeruen ha bele gondolok hogy suli szarul leszel lelkileg, pedig nincs semmi problema az iskolaba.Egyszeruen nem akarok elni. Es tudom hogy ez igy nem mehet.De nagyon szar erzes.Este is mar aludni se tudtam mert bennem volt hogy jaj holnap suli es elment minden kedvem az elettol.Kerlek segitsetek gyorsan.Hogy tudnek valtoztatni vagy mit tegyek? Koszonom a valaszokat

2017. nov. 15. 06:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig tudat alatt biztos van valami oka, amiért szorongsz az iskola miatt. Vagy esetleg a jövő aggaszt?
2017. nov. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, milyen magas, hány kiló? Eszel rendesen? Mit értesz rendes alatt? Mennyit és mit iszol egy nap? Hány órát alszol éjjelente? Dohányzol? Drogozol? Kezdjél el rendszeresen multivitamint szedni!
2017. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!