Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi ideig gyógyul egy...

Mennyi ideig gyógyul egy karcolás?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tegnap este nagyon kibuktam, sírtam is, pánikoltam, és nem mélyen, de láthatóan belekarcoltam tűvel a felkaromva egy szavat és még mindig látszik. Nem vérzett, szóval nem hiszem, hogy sokáig tartana neki begyógyulni, de azért kicsit izgulok, hogy nem fog...

Tudom, hogy a “vagdosás” egy szörnyű dolog, nem kell mondani, eléggé megbántam így is, hogy most megtettem. De félek nem fog begyógyulni. Bekentem aloe vera géllel, pirosodás elleni bőrnyugtatóval, meg Oliva olajjal is... remélem használni fognak...

Előre is köszi a választ!

15/L



2017. nov. 17. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb.1 het alatt.

Fertotlenitsd le alkohollal

2017. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg begyógyul... már halványodik de még mindig látszik
2017. nov. 20. 21:09
 3/3 anonim válasza:
Kb 1-2 hét, attól függ h milyen a bőröd (mármint h gyorsabban vagy lassabban gyógyul-e)
2017. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!