Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elegem van magamból. Összetört...

Elegem van magamból. Összetörtem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elegem van az egészből, magamból. Össze vagyok esve. Egy kapcsolat vége miatt, legfőképpen ez miatt. A volt barátnőm szerinted egész kapcsolatot végig hazudtam, hogy én nem szeretem őt. Távkapcsolat volt. Én őt nagyon szeretem.. de ő ezt nem hiszi el.. elege van abból hogy én nem mondok neki el semmit. Mit mondjak még neki? Hogy egy anorexiás szemét lettem? Stresszeltem már az egész kapcsolat végén. Ezáltal lefogytam. Továbbra se tudok enni. Múlt hét csütörtökön voltam először pszichológusnál. És valószínűleg pszichiáterhez megyek tovább. Ma mondta azt hogy életemben most hazudtam a legnagyobbat.. azt hogy én őt szeretem.. ez után.. egyenlőre csak karcolgattam egy kicsit a karomat és eléggé a combomat. Nem tudom milyen tudat tart vissza attól hogy kést vagy bármi pengét fogjak egy olló helyett. Amint egyedül vagyok itt a házban már bántani akarom magam, a legelső az hogy sírjak.. nem találkozok senkivel csak is anyámmal és a nevelőapámmal.. amikor ők elmentek vásárolni más városba azon voltam hogy eltoljam a fenekem a volt barátnőm házához.. de erre vissza jött a szorongásom. Ami miatt nem tudok buszozni. Bepánikoltam. Rosszul lettem. Hánytam.

Elképesztő módon szeretem azt a lányt, de ezt ő nem érti meg.. én ezt nem bírom tovább.. mit kezdjek az életemmel? Már semmit nem akarok..



2017. aug. 13. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd le neki, mennyire kivagy. Hivd fel (esetleg videóhivással) de ne úgy, hogy könyörögsz hogy vegyen vissza. Csak látni fogja rajtad hogy mennyire kivagy. Esetleg irj neki egy levelet, amibe leirod az érzéseid. Igy neked is talán könnyebb lesz. És ne bántsd magad!!! Azzal nem lesz jobb...
2017. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Letiltott szinte mindenhol. Még meg van a telefonszáma, de biztos, hogy nem venné fel nekem. Mikor kapcsolatban voltunk és haragudott rám akkor sem vette fel, mindig kinyomta. A levél még hagyján. Lehet ahhoz folyamodok. De nagyon sokszor mondta már el nekem hogy nem érdekli mi van velem. Hogy le vagyok sz@rva.
2017. aug. 13. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Fogadd el, lépj tovább, rengeteg hozzá hasonló van még

Ha nem teszel semmit, semmi nem lesz jobb, ilyen egyszerű

2017. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok tovább lépni. Egyszerűen nem megy.
2017. aug. 13. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett veled a kérdés kiírása óta?
2022. máj. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta egy 2,5 éves kapcsolatban vagyok egy másik lánnyal, akivel igazából boldog is vagyok, lassan össze is költözünk:)
2022. jún. 13. 12:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor happy end,csak mással örülök :)
2022. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!