Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon magam alatt vagyok,...

Nagyon magam alatt vagyok, kicsit vagdosom magam, karcolgatom a bőröm. Ha van egy ismerősöm, akivel jól megvagyunk, szerintetek kérjek tőle segítséget?

Figyelt kérdés
Egyszer már kértem ilyen esetben, nagyon rendes és segítőkész volt! De félek újra. Nem fog megváltozni a véleménye rólam? Nem fogom idegesíteni ezzel az egésszel?

2014. máj. 22. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre valók a barátok vagy szülők.
2014. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hektorr7 ***** válasza:
41%

komolyan mondom akik írnak gyakorikerdesekre mentális topikba mindenki vagdossa, karcolja meg még isten tudja miket csinál a saját testével!!


Ha karcolgatod a bőröd azt jelzi divatból teszed, nem azért mert ezzel feszültséged óldasz!

Ne legyél magad alatt, sportolj, meditálj, nézz filmet, hallgass zenét, igyál alkoholt menj el orvoshoz írass fel antidepresszánst csinálj bármit csak NE VAGDOSD MAGAD!!!

2014. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a gyógyszer aztán nagyon jó


gratulálok

2014. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hektorr7 ***** válasza:
miért szerinted mennyire normális ha valaki vagdossa magát?
2014. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves hektorr!

Kis baj, kis vagdosás. Ha úgy érzi, hogy az ismerőse segítene neki, tegye meg. Orvoshoz ráér még, ha csak ennyi..

2014. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Hektor már az én segítségkérésemben is megalázott kétszer is, nem értem miért jó neki. :c Látom másoknak sem segítségből válaszol, hanem csak még egyszer megmondja nekik, hogy mennyire hülye gyerek, hát köszönöm! Ha valaki ilyen helyzetben van, akkor megértésre van szüksége és barátra, nem pedig arra, hogy megkapja, hogy mennyire rossz az amit csinál, ezzel ő is tisztában van. Mindenesetre hektor, ha tényleg segítőkész szándékod van, akkor változtass picit, mert ezzel csak bántasz másokat. Ha viszont ez a célod, akkor gondolkodj el kérlek, hogy milyen károkat okozol emberekben. :c 17/f
2014. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megvédést, és a válaszokat is!
2014. máj. 24. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!