Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak a nagyon durva...

Mit csináljak a nagyon durva hangulatingadozással?

Figyelt kérdés

Lényegében az lenne a problémám,hogy nagyon durván és gyorsan változik a hangulatom,aviselkedésem és a véleményem bizonyos dolgokról.Pl.: 1-2 hete még 8-9kor jártam aludni és 6 előtt keltem mégis fáradt voltam egész nap.Az utóbbi napokban eljárok aludni éjjel 1 körül,éjszaka fel-felébredezek majd 7-kor felkelek magamtól (sulikor fél 6-kor,de akkor sem vagyok fáradt..).

Van még az is,hogy találkoztam egy barátommal aki sajnos több száz kilométerre lakik és miután elbúcsúztunk akkor csak sírtam,de magam sem tudtam miért. Aztán meghalt az egyik állatom és én először nem csináltam semmit aztán zokogtam majd boldog voltam,hogy már jó helyen van és ez a 2 váltakozott. Az evés az meg olyan,hogy néha nem kívánok egy gramm ételt sem egész nap,néha meg csak ennék mindent amit látok.Ha valaki ír nekem valami aranyosan néha csak mosolygok,de van amikor elsírom magam. Sok más dolog van még amiről így percenként változik a véleményem.Sokszor van az,hogy reggel anyuméknek köszönni sem akarok aztán 5 percre rá ölelgetem őket..Nemtudom mit csináljak,de már nagyon elegem van ebből az egészből és magamból is.



2017. nov. 18. 13:09
 1/1 A kérdező kommentje:
És egyébként 14 éves vagyok és lány.
2017. nov. 18. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!