Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Durva részegség után, folyamat...

Durva részegség után, folyamatosan álmodok, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Napok óta az alvási periódust végig álmodom pl ha 8 órát alszom akkor mind a 8 órát, és ezért nagyon fáradt vagyok és szét vagyok csúszva. Egy alvási időszak alatt 4-5 ször is felébredek egy-egy álomból. Valaki tapasztalt hasonlót?

2017. szept. 24. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Én régebben nyugtatókkal téptem be, akkor tapasztaltam hasonlót, és még rosszabbat is. Rémálmok, amikből nem tudtam felébredni, vagy épp elaludni nem tudtam 4-5 napig. A központi idegrendszer így díjazza az ivást, drogozást. Ha szerencséd van, akkor pár napon belül elmúlik. Ha nincs, akkor pár hét, ha pedig a szerencsétlen, ritka esetek közé tartozol, akkor pár hónap múlva. Addig felejtős az ivászat.
2017. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!