Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valami bajom, vagy csak...

Lehet valami bajom, vagy csak ilyen a személyiségem?

Figyelt kérdés
Alapvetően kedves srác vagyok,könnyen barátkozom.De mostanában nem igen vagyok önmagam.Nagyon rosszul alszom olyankor a már dühöngőm,de ha meg tudok aludni nagyon aluszékony és gyenge vagyok ébredés után,sőt a fejem is gyakran fáj,a másik amikor elégé pörgőm főleg autó vezetésnél jön ki,olyankor mondok mindent,káromkodom,szidok mindenkit aki elém kerül.Már egy ideje nincs kapcsolatom amire kezdek nagyon rágörcsölni hogy nincs senkim,de közben olyan személyiségnek probálom magam mutatni aki egy gonoszkodó személy.Nem tudom lehet valami problémám vagy csak ilyen lennék nem tudom.Stresszes alapvetően nem vagyok.
2017. nov. 18. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak csalódott vagy, és ennyi. Ezek hozzák ki belőled tudat alatt a rosszat. Adj magadnak egy kis regenerálódási időt, kapcsolódj ki. Közben ügyelj arra, hogy ne legyél gonoszkodó, az nem vezet semmire. Gondolom jó srác vagy, és biztos fogsz magad mellé találni egy olyan lányt, akivel összeilletek.
2017. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kinek mi a jó srác,van amikor nekem is eljár a szám,de minden barátom elmondja hogy ha bajba volt rám akkor is számíthatott amikor én nem voltam toppon.
2017. nov. 19. 19:42
 3/3 anonim válasza:
Igyál sok vizet, és relaxálj sokat sokat
2017. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!