Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Háziorvoshoz megyek, írathatok...

Háziorvoshoz megyek, írathatok fel nyugtatót?

Figyelt kérdés

Háziorvos írhat fel nyugtatót és antidepresszánst? (amit régebben már szedtem, de abbahagytam a pszichoterápival együtt) Ismerősöm megy dokihoz, és ha már úgyis ott leszek vele, érdemes megkérdeznem?

Egyébként a szitu, hogy egyedül(!) nem merek kimenni a lakásból, ezért hagytam abba a terápiát is anno. Segítséget elkísérgetésben nem merek kérni. Amúgy vidéken lakom, nem Pesten, itt nem jön ki egy doki se, csak a mentő, de azért ott még nem tartok. Így érdemes belekezdenem megint a gyógyszerelésbe? Jó lenne, legalább ha itthon nem lenne pánikrohamom...

Bocsánat, ha zagyvaságnak tűnik, nagyon sietve írok, mert 5 perc múlva itt lesz az ismerősöm :$



2017. nov. 20. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugtatót írhat fel a háziorvos, de antidepit nem fog.
2017. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!