Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi 3X1 mg Frontin az soknak...

Napi 3X1 mg Frontin az soknak számít?

Figyelt kérdés
2017. nov. 22. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Sok a napi 10 mg felett. Ettől függetlenül kevésnek sem mondanám.
2017. nov. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy miért szeded.

Bár én azt mondom, hogy minél előbb hagyd abba szedését és keress más gyógyszert helyette mert nagyon könnyen függőséget okoz és később már kB napi 10 mg sem lesz elég...

2017. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok. Nem tudom mire szeded de mivel pszichotróp a hatóanyaga (alprazolam) addikciót okoz és egyre többre lesz szükséged ugyanahhoz a hatáshoz. Nem értem a mai orvosi gyakorlatot....nyugtatót mindenre.
2017. nov. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért szeded?!?! Szerinted megoldja a fő problémát? Azaz téged? Nem fog. Akár abba is hagyhatod, mert csak a tüneteket enyhíti egy ideig. A forrást iktasd ki!
2017. nov. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha orvos írta fel, akkor oka van. Amúgy szerintem kevésnek sem mondható. De egy ilyen jellegű gyógyszernél csak az orvost kövesd!
2017. nov. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 Ezt olyan könnyű mondani! Kérdező, szerintem sok.
2017. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sok.
2017. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!