Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség, utazás, frontin?

Pánikbetegség, utazás, frontin?

Figyelt kérdés

Évekig küszködtem pánikbetegséggel, és sikeresen legyőztem, viszont évek után most újra fellángolt, nem is akárhogyan. Jövő kedden fel kell utaznom Pestre, és nagyon tartok az úttól. Van itthon 0,25 mg-os frontinom. Ma nagyon szorongtam, pánikoltam, és bevettem 1 db-ot, ami teljsen elmulasztotta a szorongást. Szerintetek vegyek be az út előtt belőle, vagy csak akkor, ha rámtör a félelem? Valamint hányat vegyek be? Jelenleg, főleg mivel csak kb 10 napja lángolt fel újra a pánikbetegség nem szedek gyógyszert, csak magnéziumot, B vitaminokat, folsavat, és egyéb idegrendszert javító természetes vitaminokat.


Köszönöm előre is


2017. nov. 10. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:

az a 0,25mg nagyon kevés :)


szóval nem az mulasztotta el önmagában hanem a hited is sokat rátett


elhitted, hogy a gyógyszer segít, elhitted, hogy jobban leszel és jobban is lettél.


"Minden a hittel kezdődik" :)

Bevehetsz előtte is egyet és vidd magaddal és ha esetleg elkap a szorongás akkor még egyet bedobsz :)

2017. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"sikeresen legyőztem,"

Még viccnek is gyenge. Ha legyőzted volna, nem tér vissza. A Frontin nem elmulasztotta a szorongást, hanem elfedte, de az a tudattalanodban még ott van.

Ha tényleg meg szeretnél gyógyulni, keressél mélylélektani terapeutát, és ne bogyókban gondolkozz.

2017. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!