Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan ember, aki alapvetően jókedvű és szeret élni, de a körülményei miatt egyre depressziósabb?

Figyelt kérdés
2017. nov. 23. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2017. nov. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, nagyon sokan.

Sajnos.

2017. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Igen

Pl én :-(

2017. nov. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég sokan vagyunk. :) Én lassan egy éve kezdtem el egyre rosszabbul érezni magam először a munkatársaim miatt stresszeltem, aztán összeszedtem pár betegséget, és sajnos nem igazán tehetek ellene semmit. Főleg most, a depresszióm közepén nincs semmi motivációm arra, hogy jobban érezzem magam. Egyszerűen gyenge és szánalmas vagyok és nincs erőm arra, hogy megváltoztassam az életemet. Előtte pedig tele voltam tervekkel, szerettem segíteni az embereknek, mindennek megtaláltam a pozitív oldalát. Most meg már teljesen belenyugodtam azokba a gondolatokba, hogy pl. "Mikor jön már el a vég?" :DD
2017. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Persze
2017. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok sajnos.
2017. nov. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 FalledAngel válasza:
Ez a jelenség elég gyakori, de csak időnként jön elő. Szeretek élni, boldog párkapcsolatban élek és mégis a hétköznapok néha túl szűrkék és nem a párkapcsolunk lapos, hanem az emberek hozzáállása, viselkedése, úgy a civilizáció szarjai miatt.
2017. nov. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!